Winnica za granicą, pałac we Francji, dworek we Włoszech… O majątku Antoniny Turnau i Marka Konrada krążą legendy! Wreszcie pojawił się oficjalny komentarz

Antonina Turnau, Marek Kondrat

Antonina Turnau, Marek Kondrat

Antonina Turnau, żona Marka Kondrata otworzyła się w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem dla Fashion Magazine. Zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia, a także skomentowała doniesienia na temat majątku, jaki posiada razem z mężem. Co powiedziała?

Marek Kondrat i Antonina Turnau stronią od brylowania na salonach. Ich publicznym wystąpieniom zwykle towarzyszy wyjątkowy powód. Tak samo jest z wywiadami. Tym razem jednak żona aktora zdecydowała się na szczerą rozmowę. Otworzyła się przed Mateuszem Szymkowiakiem dla Fashion Magazine.

Antonina Turnau – wywiad dla Fashion Magazine

Antonina Turnau jest od swojego męża młodsza o 37 lat. W 2018 roku na świat przyszła córka pary, która otrzymała imię Helena. Córka Grzegorza Turnaua wielokrotnie była poddawana krytyce. Jest jednak bardzo silną osobowością. Nie czuje, żeby wybór własnej ścieżki życiowej wymagał od niej jakichś poświęceń.

Napisała do mnie kiedyś dziewczyna, że jest w podobnej sytuacji życiowej, że wybrała partnera i też chodzi o dużą różnicę wieku. Jej wyboru nie akceptowała rodzina, była w rozterce, nie wiedziała, co zrobić. Kompletnie nie potrafiłam się do tego odnieść z własnej perspektywy. Nie mam poczucia, żebym dokonała w życiu jakichś trudnych wyborów, nie mam poczucia, żebym coś poświęciła. Mam wokół kochających, wspierających ludzi. A w swoich, być może dla niektórych odważnych, wyborach zawsze czułam pełną akceptację najbliższych.

Kobieta zdradziła także co nieco na temat miłości do wina — rozmowa odbyła się w winiarni małżonków — i legendarnego luksusu, w jakim żyją:

Nie sposób nie zakochać się w winie, słuchając, jak opowiada o nim mój mąż! To fascynujący świat i jestem szczęśliwa, że często mogę Markowi towarzyszyć w podróżach i podczas degustacji. Nawet jeśli niektóre historie słyszę nie po raz pierwszy, zawsze mnie uwodzą.

Po tym Mateusz Szymkowiak zagaił, nawiązując do spekulacji na temat rzekomego majątku pary:

To prawda, że sami macie winnicę za granicą?

Nie to, żebym czytała wszystko na nasz temat, ale naprawdę większość to nieprawda. Nie, nie mamy winnicy o odpowiedziała – odparła córka Turnaua.

To pewnie opowieść o pałacu we Francji też jest zmyślona? – kontynuował dziennikarz.

Antonina Turnau w sesji dla Fashion Magazine

Antonina Turnau w sesji dla Fashion Magazine

A jak myślisz? – odpowiedziała pytaniem Antonina.

I dworku we Włoszech też nie macie?

No niestety nie – zakończyła i zdaje się, że raz na zawsze ukróciła legendy na temat majątku małżonków.

Żona Marka Kondrata wyznała także, jak najlepiej odpoczywają:

Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę „pomieszkać”. Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset.

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem Antonina Turnau bardzo się otworzyła. Zdradziła nie tylko wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, czego nie zwykła robić, ale także projektu, którym się obecnie zajmuje. Całej rozmowie, którą można przeczytać w najnowszym numerze Fashion Magazine, towarzyszy sesja zdjęciowa, w której żona Kondrata zaprezentowała swój nowy wizerunek.


Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Antonina Turnau - sesja dla Fashion Magazine

Komentarze

 • Gość pisze:

  Turnau ma córke mocno zaburzoną mąż starszy i to znacznie od własnego ojca to musi być jakiś koszmar dla pana Grzegorza i jego żony

 • Gość pisze:

  Współczuje jej rodzicą młodsi i to znacznie od zięcia .Nie unosze tego dziwactwa

 • Gość pisze:

  No nie ta różnica wieku powala

 • Gość pisze:

  No dziwne. To dlaczego nie jestesxie tak entuzjastyczni w stosunku do Izy Janachowskiej oraz jej milionera?… Bo kłuję w oczy, bo jest o wiele ładniejsza?

 • Jagoda, 60 pisze:

  Jasne, madra mloda kobieta, dojrzały mądry mężczyzna, z którym z pewnością nie może się Pani Antonina nudzić, bo nie jest sfrustrowany, nie ma parcia na sukces. Sukces już osiągnął. Korzystacie Państwo z życia. Tak trzymać, a jeszcze taki ojciec:) uwielbiam.

  • Gośćewaa pisze:

   I co z tego tak samo jak każdy niedługo dostanie łopatą po dupie i tyle

 • Luk pisze:

  Świetna para. Oby tak dalej Radości z bycia razem na dobre i na złe

  • Gość pisze:

   Jestem z dziadkiem 3 lata starszym..awantury o jedzenie a duxo jemy.3 rodzaje wędlin po 3plasterki na talerzyku na kolację..zly jak diabli. Staje mi to kością w gardle..skapi mocno..gubię wagę..wracam do siebie nie da się żyć z dziadkiem. Ma cel składa kasę bo dziecie buduje dom..ot życie. Z dziadkiem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×