Szukaj

Córka Pawła Adamowicza podzieliła się poruszającymi zdjęciemi. Uczciła pamięć ojca w niezwykłym stylu

Paweł Adamowicz córka zdjęcie czarno-białe

Antonina Adamowicz opublikowała poruszające zdjęcie

Paweł Adamowicz osierocił dwie córki. Starsza – Antonina – opublikowała poruszające fotografie na Facebooku, którymi oddała hołd tragicznie zamordowanemu ojcu.

Paweł Adamowicz osierocił dwie córki – 16-letnią Antoninę oraz 9-letnią Teresę. Starsza z nich w bardzo symboliczny sposób okazała swoją żałobę. Nastolatka opublikowała zdjęcie, które poruszyło nie tylko jej przyjaciół i najbliższą rodzinę, ale przede wszystkim tysiące Polaków.

Antonina Adamowicz po śmierci swojego ojca, a zarazem uwielbianego przez ponad 92% gdańszczan prezydenta, umieściła na Facebooku czarno-białe zdjęcie, które uzupełniła o herb Gdańska z żałobną wstążką. W ten sposób licealistka, która na co dzień mieszka i uczy się w Stanach Zjednoczonych, podkreśliła miłość swojego ojca do rodzinnego miasta, w którym rządził przez 20 lat.

Opublikowany przez Antonina Magdalena Adamowicz Poniedziałek, 14 stycznia 2019

Dziewczyna zmieniła również swoje zdjęcie w tle. Na fotografii ilustrującej jej profil możemy zobaczyć fotografię z jednego ze wspólnych wakacyjnych wyjazdów z całą rodziną.

Opublikowany przez Antonina Magdalena Adamowicz Poniedziałek, 14 stycznia 2019

 

W chwili walki o życie prezydenta Gdańska, jego żona Magdalena i córka Antonina przebywały poza granicami kraju. Chociaż wysłano po nie rządowy samolot, nie zdążyły pożegnać się z umierającym Pawłem Adamowiczem.

Córka Jurka Owsiaka napisała mocny list! Apeluje w nim do rodziny Pawła Adamowicza

Wpis żony Pawła Adamowicza odbiera mowę. Pokazała ostatnie rodzinne zdjęcie

Ksiądz publicznie obraził zmarłego Pawła Adamowicza. Jak mógł użyć tak okropnych słów?!

 


Paweł Adamowicz był dobrym prezydentem Gdańska?

×