67-letni Marek Kondrat oficjalnie skomentował temat ciąży 29-letniej Antoniny Turnau! Rozwiał wszystkie plotki!

Marek Kondrat i Antonina Turnau po raz pierwszy oficjalnie razem

Marek Kondrat i Antonina Turnau po raz pierwszy oficjalnie razem

Antonina Turnau jest w ciąży

Jak donoszą ostatnio wszystkie plotkarskie media, córka Grzegorza TurnauaAntonina oraz popularny polski aktor – Marek Kondrat  spodziewają się pierwszego dziecka!

Ta sensacyjna informacja, gruchnęła jak grom z jasnego nieba i nadal wywołuje ogromne poruszenie. Fani aktora próbowali ustalić, czy jest to prawda, czy plotka. Nikt nie miał pewności, aż do chwili, w której sam zainteresowany  zabrał w tym temacie głos. Marek Kondrat rozwiał wszystkie wątpliwości.

Marek Kondrat potwierdził ciążę Antoniny Turnau

67-letni aktor od dawna nie udziela się medialnie, nie chodzi na imprezy branżowe, nie gra w filmach, rzadko również udziela wywiadów. Aktor całkowicie zniknął z mediów, zatem widzimy go jedynie w telewizyjnej reklamie banku. Tym razem gwiazdor postanowił przemówić. Jak się okazało, Kondrat nie kryje szczęścia z faktu, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. W tym temacie napisał oświadczenie, w którym odniósł się do tematu jego kolejnego ojcostwa.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe – tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie – czytamy na facebookowym profilu aktora.

Zatem wszystko jasne! Bedzie kolejny dzidziuś w show-biznesie. Z całą pewnością ciąża 38 lat młodszej Antoniny jest wielką niespodzianką. Jak wiadomo związek Kondrata z Turnau od początku budził wiele emocji.

Gdy córka Grzegorza Turnaua związała się z dużo starszym od siebie gwiazdorem kina, wiele osób wątpiło w siłę ich miłości, zadając sobie pytanie, czy różnica wieku, która ich dzieli, nie jest zbyt duża.

Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku, a teraz małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka. Zatem jesteśmy spokojni, ich miłość kwitnie!

Gratulacje już oficjalne!

Zobacz: Grzegorz Turnau przerywa milczenie: “Jestem przeciw temu co dzieje się w polskim państwie!”

Zobacz: Marek i Antonina Kondratowie kupili luksusową willę! Wygląda jak pałac!

Zobacz: A to sensacja! Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów po raz kolejny zostanie ojcem! A ma na karku niemal 70 lat!


4. Marek Kondrat

4. Marek Kondrat

Antonina Turnau i Marek Kondrat przytulają się w restauracji

Antonina Turnau i Marek Kondrat przytulają się w restauracji

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×