Szukaj

Oscary 2021: Anthony Hopkins w końcu dostał statuetkę! Urządził huczne przyjęcie ze światową gwiazdą

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins świętuje drugą statuetkę Oscara w swojej karierze. Aktor nie ukrywa swojej wielkiej radości, a w tych pięknych chwilach towarzyszy mu Salma Hayek.

Tegoroczna gala Oscarów zdecydowanie różniła się od tego, co mogliśmy zobaczyć w poprzednich latach. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystko odbyło się w reżimie sanitarnym, a liczba gości została ograniczona do minimum. Na sali znalazło miejsce jedynie 170 osób. Ci, którzy nie pojawili się tego wieczoru w Los Angeles, oczekiwali na wyniki we własnych domach.  Impreza nie miała też jednego głównego prowadzącego, a każdy z wręczających nagrodę pojawiał się na scenie w pojedynkę. Gala była również szczególna ze względu na to, że pod uwagę brane były filmy z dwóch ostatnich lat. Nagradzane były także produkcje, które nie miały swojej kinowej premiery, a od razu były pokazywane na platformie Netflix.

Pomimo mocnych ograniczeń spowodowanych szalejącą na świecie chorobą nie zabrakło oczywiście słynnego czerwonego dywanu i fotoreporterów, którzy uwiecznili najpiękniejsze kreacje tego wieczoru. Nie zabrakło oczywiście stylizacji, które niemal natychmiast przeszły do historii mody.

Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara w ramionach Salmy Hayek

Jednym z aktorów nominowanych w kategorii Najlepszy Aktor był Anthony Hopkins. Na rozdaniu nie pojawił się osobiście, ponieważ w tym czasie przebywał w swoim domu w Walii. Aktor w momencie, w którym cały świat dowiedział się, że po raz kolejny udało mu się zdobyć prestiżowe wyróżnienie – smacznie spał. Laureatem nagrody został po raz pierwszy w 1992 roku za swoją rolę w Milczeniu owiec. Tym razem Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nagrodziła go za rolę w filmie Ojciec.

To, że aktor przespał moment ogłoszenia wyników, nie oznacza, że nie jest dumny ze swojego wielkiego sukcesu. Już następnego dnia w sieci pojawiło się nagranie, na którym podziękował on fanom i członkom kapituły wręczającej nagrodę. Ten wyjątkowy dzień postanowił uczcić również w ramionach Salmy Hayek. Aktor zatańczył do piosenki Leonarda Cohena Dance me to the end of love, a nagraniem podzieliła się w sieci gwiazda, która pod koniec filmiku dołączyła do swojego przyjaciela i mocno go przytuliła.

Świętujemy z królem @anthonyhopkinsem jego drugiego Oscara za niezwykły występ w filmie Ojciec.

Nagranie wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji komentarzy. Fani gratulują aktorowi i nie ukrywają, że cieszą się razem z nim. Wirtualne serduszko zostawiła pod postem również Basia Kurdej-Szatan.

Przypomnijmy, że dzięki drugiemu Oscarowi 83- letni Anthony Hopkins zapisał się w historii Oscarów jako najstarszy laureat tej nagrody w kategoriach aktorskich. Wcześniej ten tytuł należał do Christophera Plummera, który otrzymał wyróżnienie w wieku 82 lat za swoją rolę w filmie Debiutanci.


Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara

Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara

Anthony Hopkins i Salma Hayek świętują zdobycie Oscara

Anthony Hopkins i Salma Hayek świętują zdobycie Oscara

Anthony Hopkins i Salma Hayek świętują zdobycie Oscara

Anthony Hopkins i Salma Hayek świętują zdobycie Oscara

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×