Gwiazdor telewizji popełnił samobójstwo. Zostawił nastoletniej córce fortunę. A co z jego kochanką?

Anthony Bourdain testament, córka Ottavia

Anthony Bourdain testament, córka Ottavia

Testament gwiazdora telewizji, który popełnił samobójstwo

Anthony Bourdain to amerykański szef kuchni, który był jurorem w brytyjskiej oraz amerykańskiej edycji programu The Taste, a także autor wielu książek o tematyce kulinarnej. 8 czerwca świat obiegła informacja o jego samobójstwie – Bourdain miał powiesić się w łazience hotelowego pokoju w wieku 61 lat.

Jak się okazało, Anthony w 2016 roku spisał testament, w którym przedstawił swoją ostatnią wolę i przekazał praktycznie cały majątek swojej 11 letniej córce Ariane.  

Anthony Bourdain – jaki miał majątek?

Brytyjska prasa dotarła do dokumentów sądowych, które wyceniają majątek kucharza na 1,2 miliona dolarów, na które składa się 425 000 dolarów w gotówce, 35 000 $ na rachunku maklerskim, 250 000 $ w dobrach ruchomych i 500 000 $ w wartościach niematerialnych.

W związku z faktem, że Ariane jest niepełnoletnia, sąd będzie musiał wyznaczyć osobę, która do 18 roku życia dziedziczki będzie dysponować jaj majątkiem – w świetle prawa będzie to najprawdopodobniej jej matka Ottavia Busia, z którą Bourdain pozostawał w separacji od 2016 jednak nigdy nie sformalizowali rozwodu.

Co ciekawe, w testamencie pominięta została Asia Argento, czyli partnera Anthony’ego, z którą spotykał się po odejściu od żony.

Nam wydaje się, że nawet pozostawiony majątek nie wynagrodzi dziewczynce utraty ojca…

Joanna Przetakiewicz bez stanika na obiedzie. W swojej żółtej prześwitującej sukience wyglądała piękniej niż Meghan Markle

Polska WAG pokazała intymne wideo z największą gwiazdą Mundialu 2018! Wkłada mu palec w… Zobaczcie sami [WIDEO]

Tym razem się wydało! Natalia Szroeder i Quebonafide pojawili się razem na wielkiej plenerowej imprezie. Do sieci wyciekły zdjęcia!

 


Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×