Jeden z najsłynniejszych szefów kuchni na świecie popełnił samobójstwo. Miał tylko 61 lat

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Anthony Bourdain, jeden z najsłynniejszych szefów kuchni i uwielbiana przez widzów osobowość telewizyjna nie żyje. Smutna wiadomość obiegła media rankiem, 8 czerwca. Jak głoszą plotki, mężczyznę znaleziono w hotelowym apartamencie w Strasburgu we Francjipopełnił samobójstwo. Sądzono, że przygotowuje się właśnie do kręcenia kolejnego odcinka swojego kulinarnego show, tymczasem smutna prawda była zupełnie inna. Bourdain powiesił się.

Informację o śmierci szefa kuchni potwierdziła stacja CNN, od lat związana z jego karierą:

Z ogromnym smutkiem potwierdzamy informacje o śmierci naszego przyjaciela i kolegi, Anthony’ego Bourdaina. Jego zamiłowanie do wielkich przygód, nowych znajomości, doskonałego jedzenia i napojów oraz niezwykłe historie ze świata czyniły go wyjątkowym mówcą. Jego talenty nigdy nie przestawały nas zadziwiać i będzie nam go bardzo brakować. Poprzez swoje programy telewizyjne i książki badał ludzką naturę i pomagał ludziom inaczej patrzeć na jedzenie, podróżowanie i siebie samych. W tym trudnym czasie myślami i modlitwami jesteśmy z jego córką i rodziną – głosiło oświadczenie CNN

Bourdain urodził się w 1956 roku w Nowym Jorku. W swojej karierze zdobył prawdopodobnie wszystkie możliwe nagrody kulinarne, które tylko istnieją, a jego popularnością i sympatią, którą wzbudzał w widzach, przebijał nawet samego Gordona Ramseya.

Gwiazdy żegnają Anthony’ego Bourdaina

Smutna informacja dotarła również do gwiazd. Na Instagramie pojawiły się wpisy, w których gwiazdy żegnają mistrza kuchni. Wypowiedział się między innymi Jamie Oliver czy Hanna Lis, która wyraziła swój głęboki smutek:

hoć go nie znałam, spędziłam z nim tyle czasu, że czuję jakby odszedł ktoś bardzo bliski. Nieprzeciętnie inteligentny, piekielnie utalentowany, obdarzony genialnym poczuciem humoru. I tym rodzajem nadwrażliwości, która jest tak darem, jak przekleństwem. Za wcześnie. Bądźmy dla siebie dobrzy, wsłuchujmy się w drugiego człowieka. #łatwopalni

Rodzinie i fanom serdecznie współczujemy.

Barbara Wachowicz nie żyje. Odeszła wielka postać

Nie żyje kolejne dziecko słynnego aktora. Zmarła córka Billa Cosby’ego

Nie żyje słynna polska aktorka. Była gwiazdą największych seriali i kinowych hitów


Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Anthony Bourdain nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×