Antek Smykiewicz wziął ślub w tajemnicy! Wydało go zdjęcie z piękną żoną!

Antek Smykiewicz żona ślub

Antek Smykiewicz żona ślub

Ślub Antka Smykiewicza

Antek Smykiewicz to jeden z uczestników ostatniej edycji programu Taniec z gwiazdami, któremu przypisywano romans z Agnieszką Kaczorowską. Informacja szybko została zdementowana przez wokalistę, którzy otwarcie przyznał, że od dawna jest w szczęśliwym związku z Justyną Kapaciak. Para niedawno wzięła ślub.

Autor hitu Pomimo burz pobrał się w tajemnicy. O jego życiu prywatnym wiemy niewiele, niedawno jednak Antek na Instagramie  pochwalił się zdjęciem z urlopu, który spędził ze swoją – jak się okazało – żoną. Małżeństwo wybrało się na miesiąc miodowy na Bali.

Honeymoon (czyli: miesiąc miodowy) – napisał krótko Smykiewicz rozwiewając wszelkie wątpliwości w temacie jego cichego ślubu.

Opis nie umknął uwadze jednego z obserwatorów:

Honeymoon? To Państwo są po ślubie?

Zarówno Antek, jak i jego świeżo upieczona żona nie odpowiedzieli na żadne pytania o ślub. Zresztą nie musieli, bo w komentarzach zaczęły się pojawiać gratulacje. Przyłączamy się do nich i życzymy młodej parze wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

Gwyneth Paltrow opublikowała fenomenalne zdjęcia ze swojego ślubu! Co tam się nie działo! Pokazała WSZYSTKO! [DUŻO ZDJĘĆ]

Polski książę się żeni! Pokazał narzeczoną na okładce magazynu! Razem zdradzili szczegóły ceremonii!

Syn Zenka Martyniuka jest już po królewskim ślubie! Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki!


Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak

Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak

Antek Smykiewicz z żoną

Antek Smykiewicz z żoną

Ślub Antka Smykiewicza

Ślub Antka Smykiewicza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×