Antek Smykiewicz pokazał zdjęcia ze ślubu! Sukni ślubnej jego żonie mogłyby pozazdrościć zagraniczne gwiazdy!

Antek Królikowski ślub

Antek Królikowski ślub

Antek Smykiewicz wziął ślub! Zdjęcia z piękną żoną umieścił na swoim Instagramie. Zobacz, jak wyglądali, szczęśliwi młodzi. Suknia ślubna Justyny Kapciak robi wrażenie.

Antek Smykiewicz ma za sobą jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Uczestnik The Voice of Poland i wybranka jego serca, Justyna Kapciak, stanęli na ślubnym kobiercu. W otoczeniu rodziny i przyjaciół przyrzekali sobie miłość i wierność. Do końca udało im się utrzymać informację o ślubie w tajemnicy. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości.

Taka sytuacja – czas zmienić status na FB???? Przedstawiam Państwu moją Żonę @justyna_smykiewicz ♥️ #wedding #together #wedding2019 #mywife #wife – napisał na swoim Instagramie piosenkarz.

Oczywiście od razu pojawiły się wpisy od fanów piosenkarza, a także jego znanych przyjaciół. Zachwytom nie było końca, zwłaszcza jeśli chodzi o pannę młodą. Justyna Kapciak wyglądała zjawiskowo w śnieżnobiałej kreacji od projektantki Patrycji Kujawy. Kształt syrenki na dole, góra gorsetowa i długi tren, a wszystko w białej koronce. Cudowny wybór.

  • Moje najszczersze gratulacje, kochani!
  • Moi kochani. Niech Wasza Miłość będzie dla Was największym prezentem.
  • Gratulacje! Pięknie!
  • Cudowni! – pisali zachwyceni internauci.

Na ślubie i weselu nie zabrakło także znanych postaci świata show-biznesu. Wśród zaproszonych gości był m.in. Antek Królikowski z ukochaną i Olga Kalicka. Pojawiła się także Kasia Dziurska, która wyprzedziła parę młodą i ujawniła informację o ich ślubie, zanim zrobili to sami zainteresowani.

Antkowi i Justynie życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz: Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub na jachcie! Suknię ślubną modelki zapamiętamy na lata! Wyglądała spektakularnie!

Zobacz: Joe Jonas rzucił Gigi Hadid przez telefon, a ta związała się z… jego kolegą! Mamy pierwsze zdjęcie nowej pary

Zobacz: Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański świętują szóstą rocznicę ślubu! Z tej okazji aktorka pokazała wyjątkową ślubną fotografię


Antek Smykiewicz z żoną

Antek Smykiewicz z żoną

Antek Smykiewicz z żoną Justyną Smykiewicz

Antek Smykiewicz z żoną Justyną Smykiewicz

Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak

Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×