Szukaj

Antek Królikowski przeszedł samego siebie! Aktora zabolały zaręczyny jego byłej dziewczyny Kasi Sawczuk!

Antek Królikowski „wstrząśnięty” doniesieniami z życia prywatnego jego byłej dziewczyny! Aktor ponoć nie może pogodzić się z faktem, że Kasia Sawczuk już się zaręczyła i przygotowuje się do ślubu! 
Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski to bez wątpienia jeden z większych lowelasów polskiego show-biznesu. Gwiazdor słynie z głośnych związków z medialnymi kobietami. Ostatnio ponoć znów wraca do jednego z pierwszych – tego sprzed czterech lat, kiedy to spotykał się z wokalistką i aktorką Kasią Sawczuk.

Parą byli przez 1,5 roku i lubili pokazywać się w publicznych miejscach. Zaliczyli niejedną ściankę, a stały kontakt z mediami zapewnił im obecność na wszystkich portalach plotkarskich. Coś jednak poszło nie tak i w 2016 roku rozstali się. On potem zakochał się w Julii Wieniawie, z którą był przez dwa lata, a obecnie spotyka się z Kasią Dąbrowską, która osobą medialną nie jest i taką ponoć być nie chce. I mimo, że Antek jest zakochany po uszy, zabolał go fakt, że Sawczuk się zaręczyła:

Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustosunkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha – mówi informator tabloidu.

Gwiazdora zaskoczyło to, że to ona pierwsza na poważnie zaczyna myśleć o ślubie:

Antek nie rozumie, że nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek – mówi znajoma aktora.

Przypomnijmy, młoda aktorka zaręczyła się z wokalistą grupy BeMy Mattim Rosińskim. I choć oboje są znamymi muzykami – wystąpili w dwóch różnych talent show – ich związek do medialnych nie należy. Zamiast zazdrościć, lepiej pogratulować, co czynimy. 🙂

View this post on Instagram

Le cœur #????

A post shared by Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia) on

Baron zakpił z Antka Królikowskiego! Tak odpowiedział na przytyk z siłowni 

Antek Królikowski w tak niezręcznej sytuacji jeszcze nie był! Maciej Zakościelny zawstydził zakochanego aktora

Antek Królikowski przypadkiem wpadł na Barona! Wszystko nagrał! Nie uwierzycie jak go nazwał


Antek Królikowski zasługuje na tytuł amanta polskiego show-biznesu?

×