Antek Królikowski ma już następcę! To diabelsko przystojny aktor, który niegdyś wystąpił z Joanną Opozdą na dużym ekranie

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski w końcu został zastąpiony przez kogoś innego. Teraz to ten przystojny mężczyzna będzie wypełniał jego obowiązki. O kogo chodzi?

Antek Królikowski wywołał serię skandali. Najpierw rozstał się z Joanną Opozdą i odszedł do nowej kobiety. Stało się to na chwilę przed tym, gdy jego żona urodziła mu syna, Vincenta. Później sporą sensację i ostateczny kryzys wizerunkowy wywołał pomysł zorganizowania gali MMA z sobowtórami Wołodymyra Zełenskiego Władimira Putina.

Aktor wycofał się z tego pomysłu i wycofał się z social mediów, przekazując:

Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogą udawać, że wszystko jest ok, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam. Żałuje, że zawiodłem. Żałuje, że to zaszło za daleko. Do zobaczenia.

Wkrótce potem w telewizji wyemitowano jeden z odcinków show Przez Atlantyk, w którym wyznał, że od kilku lat zmaga się z nieuleczalnym stwardnieniem rozsianym:

Jak upadałem, wstawałem, otrzepywałem się i szedłem dalej. Nadal będę tak żył. Dopóki będę mógł. Zaczęło się wszystko od tego, że w 2016 roku zostałem poproszony w programie rozrywkowym. Pamiętam, na scenie nagle poczułem, że gdzieś z trzewi wychodzi coś do gardła aż do samego mózgu. Paraliż na całej lewej stronie twarzy. 6 grudnia na Mikołaja dostałem taki prezent w postaci diagnozy SM, czyli stwardnienie rozsiane. Nieuleczalna choroba centralnego układu nerwowego.

Od tego czasu gwiazdor jest coraz rzadziej widywany publicznie. Ostatnio paparazzi przyłapali go, gdy przyszedł pod blok żony, aby spotkać się z synem. Niestety nie było jej akurat w domu, przez co do spotkania nie doszło, a Antek musiał wracać do domu.

Antek Królikowski zastąpiony przez innego mężczyznę

Były partner Opozdy nie tylko zawiesił działalność w social mediach, lecz również ograniczył karierę aktorską. Zaraz po skandalu z „Zełenskim” i „Putinem” zrezygnował z występowania w serialu Bracia Polsatu, w którym miał się wcielić w postać Wojtka, jednego z głównych bohaterów. Teraz wiadomo, kto go zastąpi. Polsat postawił na Damiana Kreta.

Przystojny zamiennik Królikowskiego ma na koncie role w produkcjach, takich jak: Najlepszy, Belfer, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Kobiety mafii 2, Bodo, Jaskółka, Diablo. Wyścig o wszystko. W tym ostatnim filmie zagrał m.in. u boku Joanny Opozdy.

Zdjęcia Damiana zobaczycie w galerii.


Damian Kret

Damian Kret

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Damian Kret

Damian Kret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×