Antek Królikowski zmienił wizerunek. Po rozstaniu z Joanną Opozdą zapuścił gęstą brodę. Ma też dłuższe włosy

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski wziął udział w kampanii reklamowej dla fundacji Avalon. Razem z Sylwestrem Wilkiem, Anną Dereszowską i Krzysztofem Zalewskim wsparł szlachetną inicjatywę. Wygląda na to, że aktor po rozstaniu z Joanną Opozdą przeszedł niemałą metamorfozę. Zapuścił brodę i włosy.

Antek Królikowski już kilka lat temu zasłynął jako jeden z najbardziej kochliwych aktorów w polskim show-biznesie. 32-latek ma za sobą kilka medialnych związków, jednak żaden z nich nie przetrwał próby czasu. W przeszłości spotykał się z: Julią WieniawąKasią SawczukJoanną JarmołowiczLaurą Breszką oraz Samuelą Górską, która wzięła udział w 4. edycji Top Model. Jego ostatnią partnerką była Joanna Opozdą.

Antek nie ukrywał swojej relacji z gwiazdą Barw szczęścia. Gdy tylko zaczęli się spotykać, od razu poinformował o tym fanów i media. Aktor zrobił to w dość oryginalny sposób. Stanął w obronie swojej ówczesnej partnerki po tym, jak została oskarżona o nieprzyjemne zachowanie wobec kelnerki, która wylała na nią drinka.

Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł… – napisał Królikowski na Instagramie, nawiązując do publikacji tabloidu.

Antek Królikowski zmienił wizerunek po rozstaniu z Joanną Opozdą

Krótko po tym, jak Antek i Joanna ogłosili, że są razem, ich relacja zaczęła kwitnąć. Para publikowała romantyczne kadry, tańczyła przed telewizorem, a nawet plotkowano, że są już po zaręczynach. Nic nie zapowiadało rychłego końca, jednak w ostatnie dni grudnia aktorka poinformowała, że rozstała się z ukochanym:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Od rozpadu związku minął niespełna miesiąc. Królikowski postanowił, że nie będzie próżnował. Stara się urozmaicać sobie czas, który obecnie spędza w pojedynkę. Zainteresował się nową dyscypliną sportu, która nie jest objęta obostrzeniami rządu, dzięki czemu przez cały czas jest aktywny fizycznie:

Ostatnio trochę mniej gram w piłkę nożną, zacząłem za to grać w tenisa. Wiążę się to z obecną sytuacją, bo korty odblokowali wcześniej niż boiska. Podoba mi się, że w tenisie wszystko zależy od ciebie, a na boisku to jednak praca zespołowa – wyznał w rozmowie z „KlNOrozmową.”

Aktor nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Wspólnie z Anną DereszowskąSylwestrem Wilkiem, Krzysztofem Zalewskim i innymi gwiazdami zaangażował się w kampanię społeczną, której celem jest wsparcie działalności fundacji Avalon.

Ambasadorzy wzięli udział we wspólnej sesji z niepełnosprawnymi sportowcami. Uwagę przyciąga odmieniony wygląd Antka Królikowskiego. Gwiazdor zapuścił brodę i włosy.

Choć od dłuższego czasu miał zarost, tym razem jest on zdecydowanie dłuższy i sprawia wrażenie ciemniejszego. Aktor może pochwalić się również bujną czupryną. W pierwszej chwili aż trudno rozpoznać go na fotografiach.

Co sądzicie o nowym wyglądzie Antka?


Antek Królikowski, zapuścił brodę, kampania dla fundacji Avalon

Antek Królikowski, zapuścił brodę, kampania dla fundacji Avalon

Antek Królikowski, zapuścił brodę, kampania dla fundacji Avalon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×