Antek Królikowski i jego partnerka zdecydowali się na wzruszający gest. Po nowych zdjęciach widać, że związek wkroczył w poważny etap

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski już nie ukrywa, że znowu jest zakochany. W sieci coraz śmielej pokazuje kolejne momenty spędzone z ukochaną. Teraz zdecydował się na wzruszający gest.

Antek Królikowski w zeszłym roku został mężem Joanny Opozdy, a krótko po ślubie okazało się, że nowożeńcy spodziewają się dziecka. Razem wyczekiwali na narodziny synka, ale już po tym, jak Vincent przyszedł na świat, okazało się, że jego rodzice się rozstali. W krótkim czasie media obiegła wiadomość, że świeżo upieczony tata układa sobie życie u boku kolejnej kobiety.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – zdradził wówczas informator Pudelka.

Małżonkowie rozstali się, a po kilku miesiącach milczenia wybuchła między nimi prawdziwa burza. Nie mogli dogadać się w sprawie alimentów i opieki nad synkiem.

Antek Królikowski z partnerką na cmentarzu

Antek na samym początku nie afiszował się ze swoim związkiem. Z czasem jednak przestał ukrywać, że z Izą łączy go prawdziwe uczucie. W jednym z wywiadów nie mógł się nachwalić swojej partnerki.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. (…) Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (…) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – mówił w wywiadzie dla Party.

Związek Antka i jego partnerki wkracza w zupełnie nowy etap. Okazuje się, że relację traktują bardzo poważnie. W dniu Wszystkich świętych Antek dodał w sieci pierwsze zdjęcie z ukochaną, a później pojawili się razem na cmentarzu, gdzie uczcili pamięć Pawła Królikowskiego.

Antek wybrał się z nową partnerką na Powązki Wojskowe

Posted by Super Express on Wednesday, November 2, 2022

W godzinach popołudniowych Antek Królikowski przyjechał na cmentarz razem ze swoją ukochaną Izabelą. Najpierw kupili znicze przed bramą cmentarza, a później czuwali przy mogile aktora. Ludzie odwiedzający nekropolię zagadywali nawet do aktora i jego partnerki, z uśmiechem z nimi gawędzili – donosi Super Express.

Na okładce pojawiło się jedne ze zdjęć z cmentarza. Zobaczycie je w naszej galerii.


Antek Królikowski - okładka Super Express 03.11.22

Antek Królikowski - okładka Super Express 03.11.22

Antek Królikowski pokazał partnerkę

Antek Królikowski pokazał partnerkę

Antek Królikowski odwiedził grób swojego taty

Antek Królikowski odwiedził grób swojego taty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×