Szukaj

Antek Królikowski podzielił się poruszającą historią o swoim ojcu. To jemu zawdzięcza udział w „TzG”

Antek Królikowski Taniec z gwiazdami

Antek Królikowski Taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami świętuje Dzień Tańca, publikując najbardziej ulubione występy uczestników. Wśród nich nie mogło zabraknąć Antka Królikowskiego. Jak wspomnienie skomentował sam zainteresowany? Co na to Kasia Dąbrowska?

Antek Królikowski od rana doświadcza samych przyjemności pierwszego dnia tegorocznej majówki. Wybrał się na przejażdżkę samochodem, który otrzymał w spadku po Pawle Królikowskim. Skorzystał z pogody i pojechał w Góry Stołowe. Poruszał się niebieskim Fiatem 126p, czyli słynnym maluchem.

Maluch Taty #małyalewariat #maluch #fiat126p #pawełkrólikowski #antonikrólikowski #polskifiat #majówka

To jednak nie koniec przyjemności tego dnia. Z okazji Dnia Tańca, na profilu programu Taniec z Gwiazdami, pojawił się występ Antka, który wziął udział w pierwszej polsatowskiej edycji show i odpadł w czwartym odcinku.

Antek Królikowski: wspomnienie z Tańca z Gwiazdami

O występie i przeżyciach, które mu towarzyszyły, opowiedział na live czacie z Polsatem. Niewątpliwie było to ciekawe przeżycie.

Antek Dance

Są takie tańce, których się nie zapomina. Są takie tańce, przy których płaczemy, niekoniecznie ze wzruszenia. Są takie tańce, które kochamy I to jest właśnie takie taniec! @antek.krolikowski i @kamilakajakmosejcuk Antek! Kochamy i dziękujemy #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #antekdance – napisano na profilu.

Antek występował w parze z Kamilą Kajak. Jego taniec na zawsze zostanie w pamięci.

Matko święta, co to było. Pokazała mi moja Kaśka. To jest hicior. Faktycznie, to jest hicior. Powiem szczerze, że cieszę się w ogóle, że tak szybko miałem za sobą udział. To była pierwsza edycja TZG w Polsacie – powiedział na czacie.

Aktor niekoniecznie chciał wziąć udział w programie. To dzięki rozmowie z Pawłem Królikowskim zdecydował się jednak zaryzykować. Wspomniał tę rozmowę sprzed lat.

Pamiętam, że tak się wzbraniałem. Ja nie lubię w ogóle tańczyć. Ja się na tym nie znam. Gdzie ja będę chodził w jakichś tych dziwnych strojach. Takie nie moje to było. I tu pamiętam akurat, że mnie tatuś trochę nabrał: A idź, bo wydzwaniają tu do mnie, no pójdź, no co ci szkodzi? Nauczysz się tańczyć, poznasz fajnych ludzi, może coś sobie zarobisz.

Wygląda na to, że gdyby nie interwencja ojca Antka, nie miałby na swoim koncie tej pięknej przygody.


Antek Królikowski w Tańcu z gwiazdami

Antek Królikowski w Tańcu z gwiazdami

Antek Królikowski w Tańcu z gwiazdami

Antek Królikowski w Tańcu z gwiazdami

Antek Królikowski tańczył w Tańcu z gwiazdami

Antek Królikowski tańczył w Tańcu z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×