Szukaj

Antek Królikowski wspomina czasy, gdy był z Julią Wieniawą. Rozkoszne zdjęcie podsumował zabawnym komentarzem

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Antek Królikowski na chwilę wrócił wspomnieniami do czasów, kiedy był w związku z Julią Wieniawą. Podzielił się zdjęciami i pięknym komentarzem. Tymi chwilami żył cały polski show-biznes.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa stanowili jedną z najgorętszych młodych par polskiego show-biznesu. Wydawało się, że stworzyli związek do grobowej deski. Cały czas zapewniali o swoim gorącym uczuciu. Po dwóch latach coś między nimi zaczęło się psuć.

Media już kilka tygodni przed ich oficjalnym rozstaniem donosiły, że między nimi nie jest najlepiej. Coraz częściej widywano ich kłócących się lub przychodzących na imprezy oddzielnie. O tym, że związek tej dwójki stał się przeszłością, poinformował na swoim Instagramie młody aktor w dniu urodzin Julki. Zamieścił także link do pięknego filmu, który zrobił dla niej na pożegnanie.

Gdy zakochani nawet nie przeczuwali swojego rozstania, podjęli decyzję o założeniu małej rodziny. Razem pojechali do warszawskiego Schroniska Na Paluchu, by adoptować jednego z bezdomnych szczeniaczków. Julka od razu poczuła, że to ten właściwy psiak.

Ja „instynkt macierzyński” do tego pieska poczułam od razu, jak podpisywałam umowę z Antkiem w schronisku. Poczułam, że ten pies to jest właśnie ten pies. Mój malutki synalek. Jako mamusia spisałam się już bardzo dobrze, ponieważ uratowałam życie temu psu razem z Antkiem – wyznała Julia trzy lata temu w rozmowie z portalem Plejada.

Ostatecznie ich wspólny pies pozostał przy Antku.

Antek Królikowski wspomina czasy, gdy był z Julią Wieniawą

Antka i Julię trzy lata temu połączyło nie tylko gorące uczucie, ale także miłość do psów. Obydwoje są bardzo wrażliwi na krzywdę zwierząt. Będąc jeszcze w związku, postanowili wspólnie adoptować kundelka. Piesek dostał imię Klasyk i był towarzyszem ich codzienności. Dzisiaj mijają dokładnie trzy lata od dnia, w którym czworonóg opuścił schronisko i trafił pod dach Królikowskiego.

Z tej okazji Antek powrócił na chwilę wspomnieniami do czasów, kiedy to razem z Julią Wieniawą po raz pierwszy pochwalili się, że adoptowali Klasyka. Do swoich pięknych zdjęć dołączył rozczulający komentarz. Zdradził, że pupil niego przytył.

Są wspomnienia, które faktycznie sprawiają radość. 3 lata temu adoptowałem Klasyka ze schroniska. Sporo razem przeżyliśmy, on trochę przytył, ja trochę schudłem.

Przez ostatnie trzy lata w życiu Antka sporo się zmieniło. Aktor po rozstaniu z Julią związał się z warszawską prawniczką, Katarzyną Dąbrowską, z którą rozstał się tuż po zakończeniu kwarantanny. Obecnie tworzy udany związek z Joanną Opozdą. O swoich byłych partnerkach wypowiada się z wielkim szacunkiem, szczególnie o Wieniawie, z którą – jak widać – łączą go wyjątkowe wspomnienia.


121144787_386928492679446_7133429243001493414_nAntek Królikowski i Klasyk

Antek Królikowski i Klasyk

Antek Królikowski i Julia Wieniawa z Klasykiem

Antek Królikowski i Julia Wieniawa z Klasykiem

Dodaj komentarz

  • B.. del Mama pisze:

    WoW to z nim też Julka była 😲 Ma niezły przebieg. Niby młoda a już nieźle uzywana😲 Zero klasy teraz te baby… wyzwolone😂😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×