Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie taty. Jest na nim cała rodzina

Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci ojca

Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci ojca

Teraz to Antek Królikowski scala całą rodzinę "Krolików". Pilnuje, by nikt nie poddał się histerii związanej z koronawirusem. Zdjęciem z domowego zacisza w gronie najbliższych podzielił się z internautami.

Dla rodziny Królikowskich obecna sytuacja jest jeszcze trudniejsza niż dla innych Polaków. Poza strachem związanym z koronawirusem, muszą także radzić sobie z ogromną wyrwą, jaką w ich sercach pozostawiła niedawna śmierć głowy rodziny, Pawła Królikowskiego. Na szczęście jego najstarszy syn – Antek Królikowski, nie traci głowy.

Choć jeszcze niedawno 31-latek uchodził za lekkoducha, dzisiaj celująco zdaje egzamin z bycia podporą dla swojej mamy i młodszego rodzeństwa.

On był bardzo przywiązany do rodziny, na jej punkcie był wariatem. Wiele razy rozmawiałem z nim o tym. Nie wyobrażam sobie, co oni teraz czują – mówił Twojego Imperium po śmierci aktora Wojciech Adamczyk, reżyser serialu Ranczo, który przyniósł Pawłowi Królikowskiemu ogromną popularność.

Antek przejął po ojcu stery na rodzinnym statku. Nie bacząc na swoją młodość, karierę i związek z prawniczką Katarzyną, przeniósł się do rodzinnego domu na Zaciszu, by opiekować się mamą oraz rodzeństwem i by zadbać o to, aby życie bliskich toczyło się normalnym torem.

Aktor pragnie osobiście dopilnować, by jego brat Ksawery skupił się na przedmiotach ścisłych, do których ma wybitny talent, Marcelina została malarką, Julia zdała egzaminy na II roku medycyny, a Janek mógł ze spokojnym sumieniem zajmować się półrocznym synkiem.

Antek Królikowski z rodziną: #dom

Antek w ostatnich dniach pilnuje także, by wśród jego najbliższych nikt nie poddał się histerii związanej z koronowirusem. I dokłada wszelkich starań, by wszyscy w tym trudnym czasie trzymali się razem. Dzisiaj już wie bowiem, że jego tata miał rację – to w rodzinie jest największa siła.

Na Instagramie Królikowski podzielił się z fanami rodzinnym zdjęciem, które idealnie wpisuje się w klimat propagowanej przez inne gwiazdy i polityków akcji #zostanwdomu.

Dom – napisał.

View this post on Instagram

#dom ????❤️

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Fotografia wzbudziła ogromne emocje wśród jego obserwatorów. Sekcję komentarzy zalała fala życzliwych słów.

  • Pogody ducha. Czas leczy rany.
  • Kochane króliczki, trzymajcie się cieplutko.
  • Króliki górą.
  • Tylko brać przykład z takiej rodziny.
  • Jakieś totalne dobro emanuje ze zdjęcia! Nic nie dzieje się przez przypadek, myślę, że wyjdziecie z tego wszystkiego turbo mocni! Buziaki robaki.
  • Dużo siły w tym trudnym okresie dla całej Waszej Rodzinki.
  • Trzymajcie się zdrowo.
  • Miło Was widzieć.
  • W rodzinie siła. Zdrówka Wam wszystkim.
  • Z rodziną zawsze najlepiej – piszą.

Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu, miłość zdrowie rodzina. Życzymy dużo wytrwałości.

Zobacz także: Antek Królikowski pożegnał ojca wzruszającym przemówieniem


Antek Królikowski z rodziną

Antek Królikowski z mamą i rodzeństwem

Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski - Bad Boy

Antek i Paweł Królikowscy

Antek i Paweł Królikowscy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×