Antek Królikowski wraca do sieci i od razu chwali się metamorfozą. Miłość i przerwa od mediów społecznościowych wyraźnie mu służą

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski wraca do sieci po długiej przerwie. Zaskoczył publikacją i od razu pochwalił się metamorfozą. Jak wygląda po wizycie u barbera?

Antek Królikowski jest jednym z najbardziej popularnych aktorów ostatnich lat. Ma na swoim koncie niemałą listę produkcji, w których się pojawił, a niektóre z nich to prawdziwe hity.

Ostatnio najgłośniej jest o nim w kontekście burzliwego życia osobistego. W 2021 roku został mężem Joanny Opozdy, a krótko po ślubie okazało się, że nowożeńcy spodziewają się dziecka. Razem wyczekiwali na narodziny synka, ale już po tym, jak Vincent przyszedł na świat, okazało się, że jego rodzice się rozstali. Rozwód do tej pory nie został sformalizowany, a para kłóci się o opiekę nad dzieckiem i sposób jego utrzymywania.

Joanna Opozda, w sporze, które nie tak dawno toczyli publicznie, zarzuciła aktorowi, że nie wywiązuje się z obowiązków. Królikowski zareagował i stwierdził też, że matka Vincenta nie musi się o nic martwić, ponieważ komornik zabezpieczył dla Vincenta pięciocyfrową kwotę.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? – odpisała mu Joasia.

Obecnie ich przepychanki ustały. Najwyraźniej dogadali się albo postawili na dobro dziecka i nie piorą już brudów publicznie.

Zobacz: Opozda komentuje zachowanie Shakiry i wbija TAKĄ szpilę Królikowskiemu, że aż przecieramy oczy…

Poniżej możecie posłuchać, jak Joanna Opozda radzi sobie z samotnym macierzyństwem.

Antek Królikowski wraca do sieci. Co opublikował na Instagramie?

O tym, że Królikowski odszedł od żony do innej kobiety było głośno zaraz po narodzinach Vincenta. Tajemnicza Izabela miała się pojawić w życiu Antka jeszcze w czasie, kiedy Opozda była w ciąży.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – zdradził wówczas informator Pudelka.

Od tamtego czasu zdążyli już razem zadebiutować na imprezie, a Antek nie ukrywa, że nowa partnerka sprawia, że jest szczęśliwy. Miłość najwyraźniej mu służy, podobnie jak przerwa od mediów społecznościowych. Królikowski jakiś czas temu zastrzegł, że wycofuje się z życia publicznego i skupia na sobie.

Jednak w piątek wrócił z relacją na Instastory wprost od barbera. Z odświeżonym zarostem i błyskiem w oku wygląda na bardzo zadowolonego z życia. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Antek Królikowski wraca do sieci po długiej przerwie

Antek Królikowski wraca do sieci po długiej przerwie

Antek Królikowski wraca do sieci po długiej przerwie

Antek Królikowski wraca do sieci po długiej przerwie

Antoni Królikowski - premiera spektaklu Ślub doskonały

Antoni Królikowski - premiera spektaklu Ślub doskonały

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie chcemy go widzieć, szkoda pisać artykuły o nim

 • Gość pisze:

  Tragiczna ta niewiasta u jego boku najmniej twarzowa z jego partnerek i dla niej porzucił piękną rodzinę

 • Gość pisze:

  Żenująca postać…mały nieuczciwy pędzel.

 • Marek pisze:

  Dać mu jeszcze flagę tęczowa i cała rodzina Królikowskich 🏳️‍🌈

 • Czas pokaże pisze:

  Niech poczyta lepiej o Mikołaju K. Właśnie dobierają mu się do de za niepłacone alimenty na bliźniaki. I oby się dobrali, bo alimenciarze są ohydni.

  • kaktusfan pisze:

   On przynajmniej nie stał z Zającową przed ołtarzem i nie składał jej przysięgi… 😛

 • Gość pisze:

  Znowu lans tego pajaca robicie. A już myślałam, że wystrzeliło go w kosmos….i cisza będzie

 • wawa pisze:

  Przypomnę fakty: barber to obsługuje m! grantów oraz innych osobników o nieustalonej proweniencji. Polak chodzi do fryzjera, od ponad 100 lat tak jest.

 • Anna pisze:

  Królikowski był u barbera i to jest temat na ogólnopolski portal. Czy Wy już naprawdę nie macie o czym pisać? Tylko na zmianę, albo o Kurdej-Szatan, albo o Królikowskim. Przestańcie o nich pisać. Nie promujcie patologii. Tyle jest ciekawych, interesujących postaci, a Wy z uporem maniaka próbujecie reanimować ludzi, pozbawionych zwykłej przyzwoitości. Kidy w końcu zrozumiecie, że ludzie nie chcą ich w przestrzeni publicznej? To są ludzie pozbawieni skrupułów, a takich nie tolerujemy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×