Szukaj

Antek Królikowski dolał oliwy do ognia w konflikcie Asi Opozdy i Julii Wieniawy. To już prawdziwa drama!

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski włączył się w przepychanki słowne Joanny Opozdy i Julii Wieniawy. Dolał oliwy do ognia i teraz szykuje się prawdziwa drama.

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski, chociaż są parą z krótkim stażem, mają za sobą kilka ważnych wydarzeń. Udało im się już zaliczyć debiut na salonach, spędzić kilka dni na festiwalu w Kudowie-Zdroju, a także wybrać się na wakacje, które relacjonowali w sieci. Wśród ujęć nie brakowało pięknych widoków, ale także romantycznych kadrów.

Gdy wrócili do Polski, nadal spędzają mnóstwo czasu razem. W czwartkowy wieczór zachwycili na premierze filmu Lecha Majewskiego Dolina Bogów. Mimo że przybyło wiele znanych osób, to Antek i Joasia zdecydowanie kradli spojrzenia. Ona zachwyciła sukienką z porami i właśnie od tego zaczęły się jej przepychanki w sieci z byłą dziewczyną Królikowskiego, Julią Wieniawą.

Antek Królikowski komentuje wygląd Joasi Opozdy na premierze. Czy będzie odpowiedź Julii Wieniawy?

Przypomnijmy, że obłędna kreacja Joanny Opozdy na premierze filmu Majewskiego Dolina Bogów nie umknęła Julii Wieniawie, która zarzuciła jej, że ta zainspirowała się jej kreacją, w której wystąpiła w Top Model.

Asia nie pozostawiła słów gwiazdy Rodzinki.pl bez komentarza i skomentowała, że ona z kolei ma nadzieję zainspirować ją do dalszej edukacji.

Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką” – powiedziała Joanna w rozmowie z Pudelkiem.

Na tym jednak nie koniec. Okazało się, że Julia lajkuje hejterskie komentarze na temat związku byłego chłopaka z Opozdą. Mało tego, na pytanie Pudelka, co sądzi o słowach Joanny, Julia odpisała portalowi:

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu 🙂 – napisała – Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! – dodała wymownie.

Patrząc na dorobek filmowy obu pań, zdecydowanie więcej znaczących ról ma młodsza z nich. Z kolei obecna dziewczyna Królikowskiego kontynuowała wątek inspirowania się stylizacjami i na jej Instastory pojawiło się zdjęcie z planu serialu Niania z Agnieszką Dygant, na którym widzimy w pierzastej sukience mamę bohaterki sitcomu Franciszki Maj — Joanna sugeruje, że to jej prawdziwa inspiracja.

Teraz oliwy do ognia dolał sam Antek Królikowski, który na Instagramie w wymowny sposób skomentował stylizację swojej dziewczyny.

Warto było. Asia Opozda, wyglądałaś najpiękniej – napisał, wyraźnie sugerując, po czyjej stronie stoi.

Coś czujemy, że to dopiero początek tej medialnej dramy.


Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×