Awantura w sieci o Antka Królikowskiego – Małgorzata Rozenek broni go jak lwica. W dyskusji przywołano też ojca aktora Pawła Królikowskiego

Małgorzata Rozenek i Antek Królikowski

Małgorzata Rozenek i Antek Królikowski

W komentarzach pod zapowiedzią filmu Patryka Vegi wielka awantura. Niewybredny komentarz pod postem Małgosi Rozenek sprawił, że nie wytrzymała... Włączyła się w dyskusję. Oj ostro się zaczyna ten rok. Zobaczcie, o co poszło?

Patryk Vega zapowiada nowy film MIŁOŚĆ, SEX & PANDEMIA, w którym zagrała Małgorzata Rozenek. Gwiazda udostępniła trailer na swoim profilu. Nie obyło się bez licznych komentarzy, wśród nich burza. Wcale nie poszło o jej rolę w filmie, ale o coś zupełnie innego. O co?

Małgorzata Rozenek bohatersko broni Antka Królikowskiego

Filmy Patryka Vegi, mimo że często bardzo kontrowersyjne, budzą ogromne zainteresowanie widzów. Brutalne, pełne krwi, seksu i brudu historie przyciągają do kin tłumy. Reżyser skrzętnie to wykorzystuje i ma na koncie już całkiem sporo hitów. Entuzjazmu odbiorców nie podziałają krytycy filmowi.

Jego ostatni film, Pętla, który pojawił się w kinach, zebrał na filmwebie tysiące negatywnych recenzji i po blisko 6,2 tysiącach głosów jego ocena to 3,9/10.

Zwracam się z uprzejmym apelem do narodu Polskiego. Zbojkotujcie w końcu filmy tego gościa. Ta „twórczość” przemyca do głów oglądających tak potężną dawkę głupoty, że pora w końcu powiedzieć basta. Weźcie do ręki jakąś książkę, pójdźcie z chłopakiem/dziewczyną na lody, nie wiem, kupcie sobie nawet pół litra żołądkowej – każda inwestycja będzie lepsza, niż nabicie mu kabzy za kolejny szajs. Vegeta tylko w warzywniaku, bojkot wersji kinowej! – można przeczytać w najpopularniejszym komentarzu.

Kiedy Małgosia Rozenek pochwaliła się rolą u Vegi, zrobiło się głośno. Wszystkich ciekawiło, kogo zagra, jak sobie poradzi z wyzwaniem. Już wiadomo, że nie zabraknie mocnych scen z jej udziałem, a także, że niekoniecznie będzie chciała zabrać synów na premierę.

Jedno jest pewne, kontrowersje są jeszcze przed premierą MIŁOŚCI, SEXU & PANDEMII. W komentarzach pod postem Gosi odbyła się gorąca dyskusja.

Dla wszystkich jasne jest, że Paweł Królikowski był prawdziwą legendą kina, a jego kreacje weszły już do historii. Śmierć aktora wstrząsnęła branżą i jest niepowetowaną stratą. W ślady zmarłego w ubiegłym roku artysty poszedł jego syn, Antek Królikowski, który już ma na koncie kilka ważnych ról. Ostatnio zagrał u Vegi w Pętli. Właśnie tego filmu i jego kreacji dotyczyła dyskusja w komentarzach pod postem Rozenek, która nie wytrzymała i włączyła się w nią, broniąc młodego aktora.

Boże tylko nie u Vegi. Kilka dni temu oglądałam film Pętla, w roli głównej Królikowski. Wiem ze to tylko rola, ale z szacunku do samego siebie i zmarłego ojca, który był naprawdę szanowanym aktorem mógł sobie darować tak gównianą role. No ale jaki reżyser, tacy aktorzy – napisała jedna z internautek, nawiązując do roli Małgosi.

Jej komentarz spotkał się nie tylko ze sporym poparciem innych użytkowników, ale także i z krytyką. Rozenek odpisała:

Z szacunku do siebie i jego zmarłego ojca to Ty mogłaś sobie darować ten komentarz.

Fanka nie poprzestała.

On sobie mógł darować taką ”ambitną” role. 90% tego żenującego filmu spędzał w burdelu z prostytutkami. No ale poziom filmów Vegi sięga dna, więc tak jak pisałam wyżej, JAKI REŻYSER TACY AKTORZY.

Zdajesz sobie sprawę, że to jest film oparty na historii prawdziwej? To nie Antek tam spędzał 90% czasu  to odpowiednik w rzeczywistości… On jako aktor dostał tam zadanie aktorskie do wykonania, ale nie będę Ci tego tłumaczyć, bo chyba jesteś z tych, którzy Tomasza Stockingera na ulicy, proszą nie o autograf a o receptę  – odpisała Małgorzata.

Jednak kobieta nie dała za wygraną i kontynuowała:

Pisałam wcześniej ze wiem, że to tylko rola w filmie, ale ludzie żeby aż tak nisko upadać dla kasy i brać takie gówno. Te role u vegi to powinni grać aktorzy z” trudnych spraw” bo taki to jest niestety poziom.

Rozenek ripostowała:

Jak to dobrze, że Ty nie musiałaś podejmować tej decyzji.

Jak widać, jeszcze nie ma filmu w kinach, a już tak gorąco wokół niego. Przewidujemy kasowy sukces. Całość dyskusji z Małgosią Rozenek, która bohatersko stanęła w obronie Antka w galerii.


Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Komentarze

 • Gość Lucy1000 pisze:

  KROLIKOWSKI?!- SZTANDAR PRZECHODNI , OD CIPY DO CIPY!!!

 • Gość pisze:

  Rozenek to po kazdym mezu na traktacie z diablem ,zatrzymuje nazwisko…to dopiero rozum…Dzieci z probowki, psy spia razem w lozku i sama rozebrana prawie do naga..cala przerobiona sztuczna kukla.Kopnieta baba …wariatkowo czeka..Tak pustej baby to jeszcze nie widzialem…

 • Gośćkuba w pisze:

  Taka jest prawda że film petla jest bardzo słaby, trudne sprawy czy ukryta prawda to jest film

 • Goś pisze:

  Nie oglądam, bo nie lubię, nie cenię i nie interesuję się opowieściami o przemocy, dnie moralym etc

 • Aga pisze:

  A ja uważam że akurat ten tytuł jest bardzo trafny w dzisiejszych czasach. Tak żyje 70% społeczeństwa. Coraz trudniej im zacząć żyć normalnie. Popadają w sex na zawołanie narkotyki alkohol. Tylko po to aby na chwilę poczuć się dobrze sztucznie dobrze.. Po paru latach takiego życia nie umieją nawiązać normalnej relacji z drugą osobą.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×