Antek Królikowski robi kolejny ruch w sporze z Joanną Opozdą. To posunięcie wniesie coś do sprawy?

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski postanowił, że zrobi kolejny ruch w sporze z Joanną Opozdą. Tym razem usunął ze swojego profilu szczególne zdjęcie żony.

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to historia, której końca nie widać. Wszystko przebiega w wyjątkowo nieprzyjemny sposób. Na forum publiczne wyciągane są prywatne sprawy,  a małżonkowie obrzucają się oskarżeniami, nie zważając, że w tle jest ich malutki, niczego nieświadomy synek.

Jest tak gorąco na linii Opozda-Królikowski, że głos zabrał nawet Krzysztof Rutkowski, który w rozmowie z naszą reporterką nie owijał w bawełnę.

Świństwo. Jest to absolutne świństwo. I muszę powiedzieć, że takie zachowania z jednej i z drugiej strony, to jest po prostu takie świństwo i dziadostwo. Jak ja widzę takie zachowania ludzi, którzy jedli za przeproszeniem z jednej miski, pod jednym dachem mieszkali i robią takie świństwa, to jedna i druga strona dla mnie jest siebie warta. Ja poznałem jedną z tych osób, rozmawiałem z ojcem jednej z tych osób, który do mnie telefonował bodajże w ubiegłym roku i przekazywał mi szereg informacji na temat tego małżeństwa, kiedy jeszcze między nimi było dobrze.

Ciekawe, co by detektyw skomentował kolejne posunięcie Antoniego.

Antek Królikowski skasował zdjęcie Joanny Opozdy

Ostatnio w sporze między jeszcze małżonkami, kij w mrowisko włożył Antek, który wydał oświadczenie nagrane na wideo. Nie oszczędził szczegółów i  nie krępowało go nawet przyznanie, że jego konto z tytułu zalegających alimentów zajął komornik. Joanna Opozda w odpowiedzi udostępniła screeny wiadomości. Z SMS-ów, jakie można było zobaczyć na profilu aktorki, jasno wynika, że chciała pójść na rękę Królikowskiemu w sprawie spotkań z synem. Ten jednak nie wywiązywał się z ustaleń. I tak to trwa i trwa… Nie szykuje się raczej łatwy i szybki rozwód.

Tymczasem Antoni zdecydował się na kolejne posuniecie, i tym razem skasował zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy ze swojego profilu. Fotka została przez niego opublikowana w walentynki i miała mieć szczególny wydźwięk.

Moje słodkie Walentynki – napisal wówczas.

Co ciekawe, nie skasował wszystkich wspólnych ujęć. Jednak patrząc na nieprzychylne dla niego komentarze pod tymi kadrami, można się spodziewać, że i one wkrótce znikną.

Jak oceniacie takie zachowanie?


Walentynki 2022. Joanna Opozda na zdjęciu zamieszonym przez Antka Królikowskiego

Walentynki 2022. Joanna Opozda na zdjęciu zamieszonym przez Antka Królikowskiego

Antek Królikowski - nowy post

Antek Królikowski - nowy post

Antek Królikowski na badaniach

Antek Królikowski na badaniach

Komentarze

 • Anna pisze:

  I znowu to idiotyczne zdjęcie Królikowskiego. Facet irytuje, ośmiesza się i sprawia, że cała jego rodzina traci w miarę przyzwoity wizerunek.

 • Monia pisze:

  Autentycznie szkoda mi tego chłopa. Mocno się w życiu pogubił. A co najgorsze, nie potrafi z tego wybrnąć, tylko zakopuje się coraz głębiej wizerunkowo i moralnie. Nie rozumiem dlaczego kochające go osoby, czy też bliskie grono, na to pozwalają? Osoby takie powinny nim potrząsnąć i pomóc. Wyjść z nałogów również. Bo to one w głównej mierze i charakter lekkoducha są przyczyną jego problemów. Nie wszyscy potrafią poruszać się w świecie show biznesu bez potykania się i bolesnego upadania… Ja życzę chłopakowi zdrowia i rozumu, dobrych ludzi wokół, bo aktorem uważam, że jest świetnym. Szkoda było by zmarnować ten talent, a jest już o włos…

 • Gość pisze:

  I co to, wszyscy mają płakać, to taki człowiek, któremu nawet trudno współczuć jeżeli naprawdę jest chory, może czas zastanowić się nad sobą I swoim życiem

 • Gość pisze:

  AK wstyd

 • Gość zuza pisze:

  A Rutkowski to współczesny autorytet?Szanowni Państwo jest tyle ludzi prawych,rozsądnych i wykształconych i ich należy pytać a nie tego faceta.

 • Gość bolo pisze:

  A Rutkowski to współczesny autorytet?Szanowni Państwo jest tyle ludzi prawych,rozsądnych i wykształconych i ich należy pytać a nie tego faceta.

 • Gość Kornelia pisze:

  Co ty bierzesz??

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia ona myslała źe to wypad po oranzade a to wyj…ba nawet bezdomne edy szirany 70dziadki pod źabką całujące księcia za kawe i kanapke zostancie z nami jasne dla takich kur..w i złodziei rmfowych za tik taki będziemy pamiętac lewym pasem mocnym basem z mecenasem testujemy s klasą moźe na costa del sol a moze na cośta bravo jak lewi o olivierku odosobniony incydent nie wydaje nam się ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×