Antek Królikowski szaleje z byłą dziewczyną! Pochwalił się zdjęciem z imprezy

Julia Wieniawa Antek Królikowski

Julia Wieniawa Antek Królikowski

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z byłą dziewczyną

Antek Królikowski pochwalił się w social mediach zdjęciem z imprezy ze znajomymi. Świętowali nominacje do Oscarów dla Idy. Na przyjęciu nie zabrakło byłej dziewczyny aktora, Kasi Sawczuk. Pokazał to konkretne zdjęcie, by zrobić na złość Julii Wieniawie? Zobaczcie sami!

Antek KrólikowskiJulia Wieniawa uchodzili za jedną z najładniejszych par w polskim show-biznesie. Choć dzieliła ich spora różnica wieku, fani byli przekonani, że kiedyś staną na ślubnym kobiercu. Niestety, ostatecznie okazało się, że poza wiekiem dzieli ich również napięty harmonogram i poglądy na pewne sprawy w życiu. Para rozstała się po dwóch latach, zaledwie kilka tygodni temu.

Podczas gdy Julia widywana jest z Nikodemem Rozbickim, Antek pochwalił się ostatnio zdjęciem z imprezy, którą wyprawił w 2015 roku w trakcie nominacji oscarowych:

Tak w 2015 roku, u mnie na chacie, cieszyliśmy się z Oskara dla filmu „Ida” Pawła Pawlikowskiego. Trzymamy kciuki za „Zimną wojnę” w aż trzech kategoriach (film nieanglojęzyczny, reżyseria, zdjęcia)! Liczę na podobne chwile wzruszeń!!! Dziękujemy Panie Pawle. Gratulacje dla całej ekipy tego wyjątkowego filmu i karniak dla akademii za brak nominacji dla @joannakulig_official#oskary#pawelpawlikowski#lukaszzal#ida#zimnawojna

Na zdjęciu najbardziej rzuca się w oczy obecność Kasi Sawczuk, ślicznej polskiej aktorki, z którą Antek spotykał się nim jego związek z Julią zaistniał. Internauci długo wypytywali go dlaczego rozstał się z Kasią i namawiali do rozważenia swojej decyzji. Myślicie, że teraz pokazał akurat to zdjęcie zupełnie przypadkowo czy wręcz przeciwnie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stanowczo o rozstaniu Julii Wieniawy z Antkiem! Czy ma żal do niedoszłej synowej?

Antek Królikowski pochwalił się nową fryzurą. Po bujnych lokach nie ma najmniejszego śladu

Julia Wieniawa ujawniła nowe kulisy kryzysu z Antkiem Królikowskim. Już wiadomo, kiedy się zaczął: „Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie”


Antek Królikowski bawi się z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski bawi się z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk

11-04-2016 Warszawa Wielki test TVP fot. P.Kibitlewski/ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×