Szukaj

Co na to Kasia? Zdjęcia Antka Królikowskiego z inną kobietą wylądowały w sieci. Ile tu czułości!

Antek Królikowski w łóżku

Antek Królikowski w łóżku

Kasia Dąbrowska ma powody do zazdrości? Zdjęcia Antka Królikowskiego z inną kobietą wylądowały w sieci. Aktor czule obejmuje na nich kogoś innego.

Kasia Dąbrowska i Antek Królikowski tworzą bardzo szczęśliwą i świetnie dobraną parę. Piękni, młodzi są na ustach wszystkich. Każde ich wspólne pojawienie się na salonach wywołuje duże zainteresowanie. Ostatnie zdjęcie, które trafiło do sieci, pokazuje młodego aktora w czułych objęciach z inną kobietą, czyżby coś się u nich zmieniło?!

Antek Królikowski z inną kobietą na zdjęciach

Uspokajamy, Kasia i Antek wciąż są parą. Wspomniany wyżej post zamieścił Patryk Vega na swoim profilu społecznościowym. Ma to związek z premierą nowego filmu Bad Boy. Fotografia była zapowiedzią oficjalnego zwiastuna dystrybutora filmu. Kobieta, z którą aktor tak czule się obejmuje to Katarzyna Zawadzka, jego filmowa partnerka.

Zwiastun reżyserski Bad Boy bez cenzury już wcześniej trafił do sieci.

Bad Boy Patryka Vegi

Najnowsza produkcja Patryka Vegi odkryje największe patologie polskich klubów piłkarskich. To, co zobaczymy na ekranach kin, ma jak zwykle zaskoczyć. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania, a nawet agresja na stadionach – wszystko, co dzieje się w klubach piłkarskich. Oczywiście we wszystko wplątana jest także historia o miłości, zdradzie i pożądaniu. Jedną z głównych ról, odgrywa w filmie Antek Królikowski. Partneruje mu Katarzyna Zawadzka.

Patryk Vega jest niezwykle zachwycony grą aktorską Antka. W jednym z wywiadów nazwał go nawet polskim Leonardo DiCaprio.

Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność – komentuje Vega w wypowiedzi, nadesłanej przez dystrybutora filmu Bad Boy, firmę Kino Świat.

Zobacz także: Patryk Vega pokazał plakat filmu „Bad boys”. Kożuchowska i Stramowski są nie do poznania


Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska w Tajlandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×