Antek Królikowski trafił na izbę wytrzeźwień. Na imprezie odpiął wrotki i szybko tego pożałował

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski w wywiadzie udzielonym dla tygodnika Twój Styl zdradził, że w przeszłości nie był grzecznym chłopcem. Po jednej z suto zakrapianych imprez trafił na izbę wytrzeźwień.

Antek Królikowski nie może narzekać na nudę. Od kilku lat jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Regularnie można oglądać go na szklanym ekranie, ostatnio najczęściej w filmach Patryka Vegi.

Aktor często pojawia się również na pierwszych stronach gazet. Powodem tego jest jego burzliwe życie miłosne. Antek był już w kilku medialnych związkach, między innymi z aktorką Laurą Breszką, modelką Samuelą Górską oraz wokalistką Kasią Sawczuk. Później związał się z Julią Wieniawą. Ich relacja niestety nie przetrwała próby czasy i krótko po rozstaniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że gwiazdor jest w kolejnym związku. Tym razem jego partnerką została Katarzyna Dąbrowska, prawniczka, która nie była związana ze światem show-biznesu.

Królikowski spędził z nową partnerką kwarantannę, jednak wspólny czas nie zbliżył ich do siebie. Krótko po tym pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Kasia poinformowała, że nie są parą. Aktor długo nie rozpaczał jako singiel. Kilka tygodni później na jaw wyszło, że spotyka się z Joanną Opozdą.

Antek Królikowski trafił na izbę wytrzeźwień

Antoni Królikowski może pochwalić się dużym dorobkiem artystycznym, jednak droga do sławy nie zawsze była usłana różami. Paweł Królikowski Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo dbali o to, aby ich dzieci dorastały z dala od blasku fleszy. Nic więc dziwnego, że przez tyle lat w mediach rzadko pojawiały się informacje o tym, jak duże problemy wychowawcze mają w najstarszym synem.

Antek Królikowski był zbuntowanym nastolatkiem, który zaraz po maturze zachłysnął się dorosłością. Postanowił, że będzie czerpał z życia garściami i rzucił się w świat imprez suto zakrapianych alkoholem. W rozmowie z tygodnikiem Twój Styl wyjawił, że w tamtym czasie popełnił wiele błędów:

Miałem 19 lat, wynająłem mieszkanie i czułem się, jakbym dostał klucze do całej Warszawy. Moim mottem było: im lepsza impreza, tym ciekawsze życie. Chciałem udowodnić, że nie istnieją dla mnie żadne ograniczenia. Zrobiłem wiele głupich rzeczy. Chciałbym powiedzieć jak Edith Piaf: „niczego nie żałuję”, ale… paru decyzji żałuję.

Nie musiał długo czekać, aby przekonać się o tym, że taki styl życia nie prowadzi do niczego dobrego. W marcu 2011 roku wdał się w kłótnię z policjantami, po której został odwieziony na izbę wytrzeźwień. Miał wówczas 22 lata.

Było mi strasznie wstyd. Tej nocy dotarło do mnie, że kończy się pewien etap. Gdy rano obudziłem się w sali wypełnionej pijanymi facetami […] zrozumiałem, że żarty się skończyły. Dotarło do mnie, że jestem ze znanej rodziny i nie mogę sobie pozwalać na takie numery, bo ich konsekwencje idą nie tylko na moje konto. Zacząłem życie postrzegać poważniej. Zastanawiam się trzy razy, zanim coś zrobię. Mam za dużo do stracenia.

Aktor długo dojrzewał do momentu, w którym stał się odpowiedzialnym mężczyzną. Zdradził, że dopiero w dniu 30. urodzin zrozumiał, że musi zmienić swoje życie. Przełomowym etapem w jego życiu, była śmierć ukochanego ojca, z którą długo nie mógł się pogodzić.

Balanga z życiem trochę u mnie trwała. Momentem przełomowym były moje 30. urodziny. Zacząłem robić porządki w głowie. Pożegnałem przypadkowych znajomych. Doceniłem przyjaciół. Szalenie istotny jednak był ten pechowy dla nas wszystkich 2020 rok. Śmierć taty, a potem pandemia. Zrozumiałem wartość czasu i moją odpowiedzialność za jakość swojego życia.


Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×