Jedni dostrzegają w Opoździe Brigitte Bardot, a Antek Królikowski? Brzmi jak żart, ale chyba coś w tym jest. Joanna reaguje: „Ejjj”

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski postanowił zażartować ze swojej ciężarnej żony. Efekt chyba jednak nie miał być taki. Joanna Opozda jest zachwycona z porównania. Co napisała?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Czas oczekiwania na maluszka urozmaicają sobie – jak się okazuje – żartami. Antek porównał swoją żonę do legendy Hollywood. Aktor może i sławny, ale do amantów nie należy. Jak zareagowała Joasia i czym podzieliła się w sieci z fanami?

Antek Królikowski porównał Joannę Opozdę do Anthonego Hopkinsa

Anthony Hopkins, a właściwie sir Philip Anthony Hopkins, to znakomity walijski artysta, który może się pochwalić podwójnym obywatelstwem – amerykańskim i oczywiście brytyjskim. Uważany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów współczesnych, potrafiącego genialnie zagrać każdą rolę filmową i teatralną. Jest dwukrotnym laureatem Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, trzech nagród BAFTA, dwóch nagród Emmy i Nagrody im. Cecila B. DeMille’a. W 2003 otrzymał gwiazdę na Alei Gwiazd w Los Angeles.

Anthony Hopkins nie uchodzi jednak za amanta. Co więc podobnego do aktora dostrzegł Antek Królikowski w swojej ślicznej żonie? Otóż wygrzebał zdjęcie gwiazdora z młodości i stwierdził, że Asia jest do Walijczyka bardzo podobna. Porównanie rozbawiło Opozdę, a do tego sprowokowało ja do wyznania, że to właśnie jest dodatkowy element, który powoduje, że po prostu nie może zrezygnować z aktorstwa.

Antek powiedział mi właśnie, że jestem podobna do młodego Hopkinsa – napisała aktorka i zrobiła ankietę dla fanów, czy zgadzają się z jej małżonkiem.

Okazało się, że większość podziela opinie Antka.

Więc skoro jestem podobna do młodego Hopkinsa (jak twierdzi mój mąż i z tego co widze spora część ankietowanych), to sory, tym bardziej nie zrezygnuje z aktorstwa! – stwierdziła w kolejnym snapie Asia.

Nie ma się co dziwić, w końcu została porównana do legendy kina i teatru. Zgadzacie się, że jest Joanna Opozda jest podobna do młodego Anthonego Hopkinsa?


Antek Królikowski porównał Joannę Opozdę do Hopkinsa

Antek Królikowski porównał Joannę Opozdę do Hopkinsa

Antek Królikowski porównał Joannę Opozdę do Hopkinsa

Antek Królikowski porównał Joannę Opozdę do Hopkinsa

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×