Szukaj

Rozdarty Antek Królikowski pociesza się nowym towarzystwem po rozstaniu z Julia Wieniawą! „Świat w tym roku będzie piękny”

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Antek Królikowski ma nową dziewczynę?

Antek Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą. Jak spędza czas i w czyim towarzystwie leczy złamane serce? Swój najnowszy wpis komentował krótko: „Świat w tym roku będzie piękny”.

Antek Królikowski choć nie należy do topowych polskich aktorów, znalazł się ostatnio w centrum uwagi prawie wszystkich mediów plotkarskich. Wszystko za sprawą swojego burzliwego rozstania z Julią Wieniawą. Media sugerowały, że kochliwy amant szybko znalazł sobie pocieszenie w ramionach nowej dziewczyny, bowiem Nowy Rok powitał u boku tajemniczej blondynki.

Już wiadomo, że Antek związku z Wieniawą nie uratował, nie pomogły w tym nawet luksusowe wakacje w Dubaju. 1 stycznia aktor pochwalił się zdjęciem z nową tajemniczą kobietą. Nie jest to jednak jego nowa dziewczyna! Okazało się bowiem, że blondynka z fotografii to Martyna Poros – przyjaciółka aktora, która od dawna ma chłopaka Maurycego, który również jest przyjacielem Antka.

Obecnie najwyraźniej Antek odpoczywa z przyjaciółmi. Jak widać po jego ostatnim wpisie, aktor jest w dobrym humorze, rozstanie z Julką nie wprawiło go w depresję:

Świat w tym roku będzie piękny – napisał.

Antek w towarzystwie psa oraz znajomych nadal wita 2019 rok w Kudowie–Zdroju.

Ale CIOS! Julia Wieniawa została blondynką! Antek Królikowski dopiero teraz widzi, ile stracił! [AKTUALIZACJA]

Antek Królikowski pochwalił się swoją nową piękną partnerką! Ładniejsza od Julii Wieniawy?

Antek Królikowski podziękował Julii Wieniawie za spędzone razem lata! To koniec? [WIDEO]


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×