Szukaj

Antek Królikowski w ostrych słowach ocenił romans Julii Wieniawy z Baronem! Aktor ma wyraźny problem z akceptacją starszego następcy!

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą

Antek Królikowski pierwszy raz wyjawił co myśli o nowym partnerze Julii Wieniawy. Aktor po trzech miesiącach od rozstania nadal tęskni za swoją była dziewczyną.

Julia Wieniawa zasłynęła jako kolejna dziewczyna Antka Królikowskiego, jednak gdy tylko poczuła się pewnie na salonach polskiego show biznesu, raptownie odkochała się w aktorze i jej ognisty z nim romans przeszedł już do historii.

Julka od trzech miesięcy nie spotyka się już z Antkiem, aktorka rzuciła się w wir pracy jak również korzysta z licznych wyjazdów wakacyjnych. Ostatnio media plotkarskie obiegły sensacyjne doniesienia o rzekomym romansie Julii Wieniawy z Baronem. Jakiś czas temu para była widziana na wspólnym obiedzie, co już sugerowało, że coś jest na rzeczy.

Plotki zostały podgrzane, gdy Baron i Wieniawa wybrali się na wspólne wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka. Z tego egzotycznego zakątka para wrzuciła swoje półnagie fotki z plaży, które mają sugerować ich romans. Kolejnym dowodem świadczącym, że faktycznie juror The Voice Kids oraz aktorka rodzinki.pl są razem, był ich wspólny romantyczny wypad do kina, który został utrwalony przez paparazzi.

Niestety mimo upływu czasu, Antek Królikowski nie może się pogodzić ze stratą Julki – szczególnie teraz, gdy jego była dziewczyna spotyka się ze starszym od niego oraz sporo wyższym Baronem, Królikowski wpadł w depresję:

Znajomi martwią się o Antka, bo wiedzą, że on nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie – czytamy w Fakcie.

Antek długo wierzył, że Julka do niego wróci, jednak jego nadzieje zostały rozwiane z chwilą, gdy Julia zaczęła spotykać się z Baronem, za którym Królikowski nie przepada, i nie ma o nim dobrego zdania. Antek, który sam ma na koncie sporo podbojów miłosnych, w dość ostrych słowach ocenił kolegę z The Voice Kids:

Gdy Antek dowiedział się, że Julka spotyka się z Baronem całkowicie się załamał. Antek uważa Barona za niegodnego jej uwagi bawidamka.

Z nowych doniesień tabloidowych wynika, że Królikowski i Wieniawa przestali obserwować się w Internecie. To może ułatwi Antkowi przejść tak trudny dla niego okres rozłąki z Julką.

Kogo bardziej lubicie, Antka czy Barona?

Koniec przyjaźni Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Aktorzy posunęli się do radykalnych kroków

Tabloid pokazał pikantne fotki Julii Wieniawy i Barona! Najnowsze dzieło paparazzi tylko potwierdza ich gorący romans!

Nowy chłopak Julii Wieniawy to prawdziwy Casanova! 35-letni Baron zmienia swoje dziewczyny jak rękawiczki!


Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×