Koniec złej passy Antka Królikowskiego? Aktor ogłasza dobre nowiny. Fani podzieleni. Jedni się cieszą, inni węszą kłopoty…

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza koniec złej passy. Właśnie podzielił się z internautami dobrymi wiadomościami. Co opublikował?

Rok temu 7 sierpnia Antek Królikowski i Joanna Opozda ślubowali sobie wierność w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Po ślubie odbyło się piękne wesele i wszystko wskazywało, że będą żyli długo i szczęśliwie, zwłaszcza że ogłosili, iż wkrótce zostaną rodzicami.

Niestety ta baśń nie zakończyła się szczęśliwie. Jeszcze przed narodzinami dziecka, Antek opuścił wspólne mieszkanie i jeśli wierzyć informatorom, portali, zamieszkał z kochanką. Joanna została sama z noworodkiem.

Potem Antoni zaliczył sporą wpadkę wizerunkową. Wymyślił pato-galę freak fight w Opolu, na której w walce wieczoru miały zmierzyć się sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Skandaliczny pomysł wywołał ogromną burzę w internecie, o której pisały nawet zagraniczne media. Aktor przeprosił za swój pomysł, a wkrótce potem wyznał, że jest chory i zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Ogłosił też, że zamierza odpocząć od mediów.

Wrócił z przytupem, kiedy to opublikował oświadczenie, do którego miały go sprowokować publikacje w mediach, w których Joanna wdała się w dyskusję z członkami jego rodziny, po tym, jak ci poczuli się dotknięci odwołaniem chrzcin małego Vincenta.

Nie chciałem żadnych awantur, chciałem, byśmy z Joanną wyjaśnili sobie wszystko spokojnie. Czekałem na rozprawę w sądzie i milczałem, chciałem zamknąć to wszystko pokojowo. Niestety to, co matka mojego dziecka funduje mojej rodzinie, jest karygodne. Ona szczuje całą rodzinę, zasłaniając się dzieckiem, a na to pozwolić nie mogę, więc też zabrałem głos.

Antek oskarżył żonę o to, że kłamie i że odebrała mu pracę. Ten drugi zarzut brzmi nieco dziwnie.

Co do oskarżeń o to, że nie płacę alimentów i nie łożę na syna — to kłamstwo. Ono jednak sprawiło, że wylała się na mnie fala agresywnych oskarżeń. Zobaczyłem, że muszę zareagować, bo dzieją się rzeczy bardzo złe. Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę.

Opozda na dowód tego, że jej były partner mija się z prawdą, pokazała screeny ich wiadomości. Królikowski upublicznił natomiast screeny przelewów na rzecz syna, po tym jak Joanna wyznała, że nie płaci ustalonych przez sąd alimentów. Afera zapewne zakończy się dopiero po rozwodzie.

Tymczasem Joanna zajęła się synem i rozwojem kariery, ale także i Antoni ogłosił koniec złej passy.

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski obecnie przybywa na urlopie. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widzimy, jak w zamyśleniu siedzi nad laptopem. Pod fotografią aktor zamieścił kilka hasztagów sugerujących, że zaczyna pracę nad czymś naprawdę dużym.

Pod wpisem przeróżne komentarze. Od tych od zadowolonych fanów, którzy zacierają ręce, na nadchodzące nowe, do tych, które sugerują, że szykuje się kolejna wpadka…


Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Komentarze

 • Agnieszka pisze:

  Ja bym chętnie poczytała o kimś wartościowym, kto wnosi w życie innych ludzi coś wartościowego. Nie chcę już czytać o patologicznych K. Ta cała ich rodzina zaburzona jakaś. Nie każdy potrafi znęcać się nad kobietą w ciąży, a potem w połogu. Zastraszać ją używając do tego swojej kochanki. Trzeba mieć w sobie dużą dozę okrucieństwa, żeby tak postępować. Dlatego dla mnie ci ludzie są straceni, zawsze już będą kojarzyć mi się z napaścią na Joannę i zrobieniem z jej życia piekła. Na szczęście dziewczyna odseparowała się od tej rodziny i zaczyna cieszyć się macierzyństwem i życiem. Z daleka od rodziny K.

  • Gość teatr pisze:

   Aśka i jej rodzina są wartościowi🤣,dobre.Tak jak te sfałszowane wiadomości które opublikowała,do czego ona jeszcze jest zdolna,aż strach pomyśleć.Przesladowanie ludzi na pudełku i innych portalach jest karalne,mam nadzieję że wreszcie zrobią z tym porządek.

  • Gość Janina pisze:

   Rodzina K… oddzielić grubą kreską i jak najdalej.
   Nie zna empatii …
   Pani Joanno, dużo szczęścia i siły ducha…

  • Gość pisze:

   @Gość teatr
   Wystarcza publiczne wypowiedzi mamyski Ostrowskiej i peany na temat kochanki syna, kiedy jej synowa rodziła, żeby miec mdłości na sam widok tej rodzinki.

  • Gość- Maria pisze:

   Podzielam tę opinię.A pani Joannie życzę dużo szczęścia .Dobrze,że odżyła po patologicznej traumie,która zgotował dla niej Antek.Tak jak inna patogwiazda Kurdej -Szatan/nazwisko do niej bardzo pasuje!/tak i Antek Królikowski zasługuje na zniknięcie z przestrzeni medialnej.Nie dają społeczeństwu żadnych wartości.Powinni wyjechać z Polski.

  • Gość pisze:

   Masz obsesję na punkcie Królikowskich, bo przecież to ty piszesz Joanno, masz wiele kont z których hejtujesz Antka i jego rodzinę. Jesteś podłą, wredną babą.

 • Gość pisze:

  Haha… pudel ty to vos chyba bierzesz skoro takie pierdokety piszesz. Antek i coś wielkiego?

 • Gość pisze:

  Strach się bać. Ostatni jego duży projekt skończył się kompromitacją na całą Europę conajmniej

 • Gość pisze:

  Nie ma poważniejszych spraw jak nie Cichopek to Królikowski to prywatne życie jak sobie pościelą tak się wyśpią nie nasz problem

 • Gość pisze:

  A Joasia chętnie pozuje i robi sobie fotki z ich wspólnym dzieckiem. Jestem matką, nie rozumiem zagrywek tej kobiety. Według mnie nie jest ona święta. Aby tylko ludzie się nią interesowali. Biedny ten maluszek, którego użyła do przetargu.

  • Magda pisze:

   I znowu rodzinka podła się uruchomiła. Joanna jest piękna, pracowita i wspaniale zajmuje się synkiem. Chroni go przed Adamsami i całą tą patologią, w którą wdepnęła poprzez wyjście za mąż za dzidzię piernik, którym mamusia steruje. To wszystko nie mieści się w moim wewnętrznym pejzażu.

  • Gość sonia pisze:

   Magda to Joanna,jak możesz sama sobie pisać że jesteś naj.piekna itd.to jest śmieszne,a oskarżanie wiecznie że piszą króliki,Iza czy Antek to już jakaś obsesja.Mysle że tej pani potrzeba dobrego specjalisty.

  • Gość pisze:

   sonia
   A tobie porządnej edukacji, bo nie dość, że strasznie belkoczesz, to jeszcze pisać nie umiesz.

  • Gość pisze:

   Sonia zgadzam się z tobą w 100%

 • Gość pisze:

  Chłopczyk w krótkich spodenkach. Szuka na portalu randkowym?

 • rocco pisze:

  Jest spalony, skompromitowany i mija się z prawdą. To jego rodzinka prowokuje awantury

  • Gość pisze:

   Akurat,poczytaj kom.na pudli to zobaczysz kto prowokuje,ubliża,poniża i atakuje,ona tylko św.udaje.Ma już obsesję na punkcie tej rodziny,aż strach pomyśleć do czego jest jeszcze zdolna.

  • Gość pisze:

   Niech ten patol znika z showbizu bo mam odruch wymiotny jak na niego patrzę.

 • Gość pisze:

  lubie go , niech już się tylko więcej z kimkolwiek nie żeni , po co mu to , tylko same problemy z tego wynikają

  • GośćZosia pisze:

   Antek chciał uchronić dziecko od kłopotów bo poznał charakter prawdziwy Opozda pisze że sama żywi rodzinę jest jej ciężko miała kasę na kupno domu mimo że miała mieszkanie dzieckiem opiekuje się jej mama gubi się w kłamstwach

  • GośćZosia pisze:

   Opozda chce być sławna im wiecej pokazuje siebie tym gorzej dla niej nie zdobyła sławy przy mężu więc ratuje sie reklamami

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×