Szukaj

Antek Królikowski oddał młodszemu bratu ukochaną?! “Dostał błogosławieństwo”

Antek królikowski oddał bratu dziewczynę

Brat Antka Królikowskiego umawia się z jego byłą dziewczyną

To się nazywa zgodne rodzeństwo. Antek Królikowski nie wahał się ani sekundy i oddał ukochaną swojemu młodszemu bratu, Janowi Królikowskiemu. Nie martwcie się jednak, bo wcale nie chodzi o Julię Wieniawę – nikt nie powiedział, że mowa o nowej ukochanej! Jak donosi Fakt, Janek od jakiegoś czasu spotyka się z Joanną Jarmołowicz, znaną z Pierwszej Miłości i zdjętego po jednym sezonie Na Noże. Młodszy brat ukochanego Wieniawy zachował się jak mężczyzna i bez ogródek zapytał brata o to, co on na te rewelacje.

Jak donosi informator Faktu, Antek nie miał najmniejszego problemu z tym faktem. Uczucie, która połączyło jego byłą partnerkę i rodzonego brata wcale mu nie wadzi, bo poza Julią nie widzi innego świata;

Dostał błogosławieństwo. Antek Królikowski od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej – potwierdza źródło tabloidu.

Niezła roszada, ale właściwie dobrze, że obyło się bez rodzinnych dramatów przed świętami. Przynajmniej przy wielkanocnym stole nie będzie zbyt niezręcznie. Chociaż kto to wie… Panowie się dogadali, ale jak będzie z paniami?

Wygląda na to, że w domu Królikowskich szykują się naprawdę pełne emocji święta.

Julia Wieniawa nosi wiosenne trendy w zimową pogodę. Na pokazie Thecadess wyglądała świetnie

19 letnia Julia Wieniawa już niebawem zostanie milionerką! Jej zarobki przyprawiają o zawrót głowy!

Ile zarabia i w co inwestuje Julia Wieniawa? Lepiej usiądźcie zanim przeczytacie [WIDEO]


Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?

×