Antek Królikowski pierwszy raz otwarcie mówi o ślubie z Kasią Dąbrowską! Czy na ich weselu zatańczy Julia Wieniawa?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski pierwszy raz wypowiedział się na temat swojego związku z Kasią Dąbrowską. Aktor zdradził, kiedy planuje pobrać się ze swoją królewną.

Antek Królikowski zalicza się do grona polskich aktorów młodego pokolenia o niezwykle pojemnym i kochliwym sercu. Amant serialowy ma na swoim koncie kilka burzliwych romansów z młodymi celebrytkami. Najgłośniej było o jego relacji z Julią Wieniawą, która trwała niespełna dwa lata. Para zafundowała widzom wiele namiętnych scen, zaliczyła nawet wizytę w show The Story of My Life w Polsacie, w którym pojawiają się najczęściej małżeństwa z wieloletnim stażem.

Uczucie Antka i Julii wypaliło się. Oboje poszli w swoją stronę – ona znalazła pocieszenie w ramionach Barona, a on może liczyć na wsparcie u boku Kasi Dąbrowskiej, która jest jego pierwszą od dawna dziewczyną nie wywodzącą się z show-biznesu.

Zanim Antek związał się ze swoją obecną dziewczyną, przypisywano mu romans z aktorką M jak miłość. Wielu twierdziło, że Królikowski skradł serce Joanny Jarmołowicz, która obecnie jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest brat Antka – Jan. Antoni skomentował ten fakt w zaskakujący sposób podczas rozmowie z Fleszem:

Joasia była bardziej moją dobrą koleżanką i tyle… Gdy okazało się, że jest dziewczyną mojego brata, też na początku byłem lekko zaskoczony. Ale później pomyślałem sobie, że jeżeli ludzie się w sobie zakochują, to liczy się tylko miłość – powiedział Antek.

Być może za kilka lat aktor w podobnych słowach określi swój związek z Julią Wieniawą.

Królikowski w wywiadzie wyjawił jeszcze jeden sekret. Zapytany o ślubne plany, wyznał:

Litości, mam dopiero trzydzieści lat! – wykrzyczał Antek.

Zatem na ślub Królikowskiego trzeba jeszcze poczekać, może wyprzedzi go Julia Wieniawa, która pierwsza zaciągnie Barona do ołtarza?

Czekamy!

Antek Królikowski pokazał ukochaną i nagi tors na wielkim festiwalu! Z siłownią chyba mu nie po drodze…

Antek Królikowski zabrał swoją ukochaną Kasię na romantyczny wypad nad jezioro! Takiej ślicznej fotki nigdy nie miał z Julią Wieniawą!

Antek Królikowski wygryzł Krzysztofa Ibisza! Teraz to on poprowadzi hitowe show!


Antek Królikowski - Fighter premiera

Antek Królikowski - Fighter premiera

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski - Majówka 2019

Antek Królikowski - Majówka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×