Szukaj

Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!

Antek Królikowski zabrał na czerwony dywan swoją nową partnerkę. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać wyraźnie, że Kasia nie czuła się zbyt dobrze w blasku fleszy. Jak jej zachowanie skomentował ukochany? Jego usprawiedliwienie jest bardzo przekonujące!
Antek Królikowski, Kasia, Julia Wieniawa

Antek Królikowski, Kasia, Julia Wieniawa

Kiedy tylko Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się, natychmiast zaczęto spekulować nie tylko o powodach rozstania, ale i nowych związkach gwiazd. Po sześciu miesiącach od tych wydarzeń wiemy już, że oboje ułożyli sobie życie na nowo. Ona spotyka się ze znanym gitarzystą Baronem, a on z nieznaną wcześniej nikomu piękną Kasią:

Mogę potwierdzić, że owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek! Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem – mówi amant w rozmowie z Fleszem.

W ostatnich dniach mogliśmy podziwiać ich na czerwonym dywanie. Aktor zabrał bowiem swoją ukochaną na zamknięcie 12. edycji festiwalu OFF Camera w Krakowie. Choć nie byli jedynymi gośćmi, ich obecność wzbudzała największe emocje. Kiedy tylko pojawili się na miejscu wydarzenia, natychmiast podbiegli do nich wszyscy paparazzi. Tym samym do mediów dostały się zdjęcia zakochanych, jednak coś poszło nie tak. Widać na nich wyraźnie, jak dziewczyna stara się nie patrzeć w obiektyw i jak bardzo jest zakłopotana całym zamieszaniem. Jej reakcję na blask fleszy postanowił skomentować Antek w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską:

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance. Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe. Ja upubliczniłem jej wizerunek na Instagramie, ale tam Kasia zawsze jest w okularach. To nie jest tak, że ja się wstydzę tym jak żyję, ale dziś każdy ma prawo dzielić się swoim życiem tak, jak ma na to ochotę – wyjaśnił.

Cóż, chyba ciężko będzie nie upubliczniać tego związku. W Warszawie, gdzie oboje żyją, paparazzi czają się na każdym kroku.

Zobacz: Anek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Spektakularnie wbił jej szpilę: „udało się!”

Zobacz: Ale romans! Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani w intymnej sytuacji na plaży w gorącej Hiszpanii! Jest zdjęcie!

Zobacz: Zamieszanie z dziewczyną Antka Królikowskiego. Kim jest piękna Kasia?


Antek Królikowski z dziewczyną Kasią na Off Camera 2019 (gala zamknięcia)

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią na Off Camera 2019 (gala zamknięcia)

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Antek Królikowski i Kasia byli sensacją nie tylko wśród paparazzi

Antek Królikowski i Kasia byli sensacją nie tylko wśród paparazzi

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×