Antek Królikowski zmienia mieszkanie! Razem z Kasią zamieszkają w luksusowym apartamencie

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski szybko pozbierał się po rozstaniu z Julią Wieniawą i od kilku miesięcy ma nową miłość. Dla Kasi planuje prawdziwą rewolucję! Zmieni mieszkanie, żeby mieli gdzie uwić gniazdko.

Antek Królikowski od kilku miesięcy spotyka się z uroczą Kasią Dąbrowską. Zakochani nie marnują czasu – już razem mieszkają! Poprzedni związek aktora nie wkroczył na tak poważny stopień wtajemniczenia. Julia Wieniawa kupiła mieszkanie na warszawskiej Pradze, ale chciała mieszkać sama. Antek gnieździł się w niewielkim mieszkaniu na Sadybie, ale teraz czas na zmiany!

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz otwarcie mówi o ślubie z Kasią Dąbrowską! Czy na ich weselu zatańczy Julia Wieniawa?

Nowe mieszkanie Antka Królikowskiego

Antek ma dość króliczej norki brzmi tytuł jednego z artykułów w Fakcie. I wszystko się zgadza. Tabloid podaje, że aktor poważnie myśli o zmianie mieszkania na większe – tak, by było im po prostu wygodniej:

Antek kupował je, gdy jeszcze nie był bogaty. Teraz ma sporo oszczędności i chce coś nowocześniejszego w jakimś modnym miejscu w stolicy – powiedział informator Faktu.

Zobacz: Antek Królikowski zabrał swoją ukochaną Kasię na romantyczny wypad nad jezioro! Takiej ślicznej fotki nigdy nie miał z Julią Wieniawą!

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Suspense Film Festival w Kołobrzegu

Antek Królikowski kupuje nowe mieszkanie dla Kasi

Antek Królikowski marzy o luksusowym apartamencie. Na jaką dzielnicę postawi? Ścisłe centrum, Praga, a może miasteczko Wilanów? Jedno jest pewne, ukochana Kasia pomoże mu dokonać najlepszego wyboru:

Obiecała pomóc je urządzić – dodaje informator tabloidu.

Zakochanym życzymy więc udanych poszukiwań, szybkiego odbioru mieszkania i udanego remontu, który dla par często bywa kością niezgody! A fanom aktorka przypominamy, że już jesienią będziemy mogli oglądać go w show Czar par, które po 23 latach wraca na antenę Telewizji Polskiej. Premiera już w 20 września o godzinie 20:45. Będziecie oglądać?

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Baronem?! Opublikowała poruszający wpis: “Nie ma nic bardziej bolesnego, niż…”


Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska ślub na niby

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska ślub na niby

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska na Mazurach

Antek Królikowski - Fighter premiera

Antek Królikowski - Fighter premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×