Antek Królikowski pojawił się na planie kolejnej produkcji i pochwalił się nową fryzurą. Fan: „Ktoś wpadł pod kosiarkę”

Antek Królikowski pochwalił się nową fryzurą

Antek Królikowski przeszedł metamorfozę, którą pochwalił się na Instagramie. Zachwyceni internauci nie szczędzą kompletów.

Antek Królikowski to najstarszy syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Poszedł w ślady rodziców i związał swoją drogę zawodową z filmem. Zadebiutował przed kamerami w 1993 roku – to wtedy wystąpił w Dwadzieścia lat później, gdzie wcielił się w postać Wolfa Hausera. W kolejnych latach wziął udział w produkcjach takich jak m.in. Och Karol 2, Prawo Agaty, Pętla oraz Banksterzy. 

Królikowski może liczyć na wsparcie fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądają się nie tylko jego zawodowym losom, ale także życiu prywatnemu. Antek umawiał się z prawdziwymi pięknościami. Wśród nich była m.in. Julia Wieniawa. Gdy się rozstali, związał się z prawniczką Katarzyną Dąbrowską.

Przez pewien czas był związany z Joanną Opozdą. Para regularnie pojawiała się w błyskach fleszy i udostępniała nowe zdjęcia w social mediach. Odkąd się rozstali, kolorowa prasa co jakiś czas donosi, że dali sobie drugą szansę. Aktorka postanowiła zareagować i w jednym z wywiadów powiedziała, że nie będzie tego komentować, bo nie czuje takiej potrzeby:

Wiem, że niektórzy nie mają problemu z opowiadaniem w mediach o swoich związkach, chorobach, problemach rodzinnych itd., ale ja tak nie potrafię. Wręcz nie rozumiem takich zachowań. Po prostu nie czuję potrzeby dzielenia się wszystkim ze wszystkimi.

Antek Królikowski przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Królikowski aktywnie działa w social mediach, gdzie skupia się na projektach zawodowych. Niedawno na Instagramie pochwalił się nową fryzurą. Zapuścił włosy, przez co niektórym fanom przypominał Bradleya Coopera. To jest jednak już tylko wspomnieniem. Antek wrócił do poprzedniego uczesania, o czym poinformował w sieci.

Aktor dodał zdjęcie zrobione na planie nowej produkcji. Jest ubrany w niebieską koszulę, na nosie ma przeciwsłoneczne okulary. Uśmiecha się do obiektywu.

To jednak fryzura przyciągnęła uwagę internautów. W komentarzach komplementują wizerunek aktora:

  • Ktoś tu widzę, że wpadł pod kosiarkę.
  • Od razu lepiej.
  • Nareszcie włosy jak człowiek.

Podoba się wam Antek Królikowski w takim wydaniu?


Antek Królikowski pochwalił się nową fryzurą

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Akcja Żonkile ,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×