Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

Zdjęcie (1) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[1/7] Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Zdjęcie (2) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[2/7] Joanna Opozda z synem

Zdjęcie (3) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[3/7] Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Zdjęcie (4) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[4/7] Joanna Opozda pokazała długie nogi w krótkiej kreacji

Zdjęcie (5) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[5/7] Antek Królikowski - premiera filmu Kryptonim Polska

Zdjęcie (6) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[6/7] Joanna Opozda - premiera książki Ewy Minge

Zdjęcie (7) Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

[7/7] Antek Królikowski

Komentarze

 • Gość Wiedzma pisze:

  Antoś komornik nie wchodzi ot tak sobie na konto by pilnować kasy dla dziecka .Zabezpiecza je gdy wpłat nie ma lub są niekompletne.Wplacales czasem śmieszne kwoty więc masz co masz .Dziecka Asia dać ci nie powinna bo przecież miewasz ataki ,a i alkoholu nie odstawiłeś z ich powodu.

  • Gość pisze:

   On to taki mały wypierdek

  • Gośćja pisze:

   To jest wstyd tak prac brudy publicznie,skoro on kocha tak tą pracę to niech odprowadza składki na ZUS bo potem będzie płakał i zebrał jak inni

  • Gośćrosa pisze:

   Wojew.stary blazen

  • Gość pisze:

   W zielonej kurtce, obrzezany menel..

  • Gość Ważka pisze:

   Szkoda,że im się nie udało przezwyciężyć samouwielbienia i braku odpowiedzialności. Życie to nie suto zakrapiana impreza najwyżej suto zakrapiana obowiązkami, wyrzeczeniami i odpowiedzialnością za drugą osobę. Jeżeli się kochamy to poradzimy sobie i to nie będzie voś wyjątkowego. W trudnych czasach nasi przodkowie wychowywali dzieci, walczyli, odbudowywali kraj itp. mamy dużo lepiej. To zdjęcie przedstawia trzech pajaców, celebrytów i specjalistów w żadnej dziedzinie. Żenada i muł, fużo mułu.

 • Gość pisze:

  Zdrowia ma racje najlepszy teczowy króliczek a jaki chłop nie chce od baby alimentów jak spłodziła dzieci i spierd..liła do japonii z wąsatym meksykaninem to nie europa otworzyła się na sąsiadów to sąsiedzi na buraków chleba do kosza sie wyrzuca nawet z kebabu ha ha i to tyle

 • Gosia pisze:

  Typowy case dla psychiatry. Kłamią i po pewnym czasie wierzą w te kłamstwa. No ale w dobie internetu kłamstwo ma na prawdę krótkie nogi. Słabo , szkoda . Współczuje

  • Gość pisze:

   W czym kłamią ? Ja w jego wywiadzie nie znalazłam ani jednego kłamstwa, ze się rozstali , czy to kłamstwo , ze im nie wyszło , czy to kłamstwo ? Znam bardziej nieodpowiednich tatusiów , którzy mieszkają ze swoimi dziećmi , robią awantury , znęcają się , jak nie fizycznie , to psychicznie. Uczepiliście się tego Antka , bo chyba musicie wyrzec się za swoich nieudanych facetów. 50 % małżeństw rozstaje się , coś cię się tak przyczepiliście do jednego ? Ona chyba tez wiedziała z kim idzie do łóżka , nie była nastolatka i nie została zgwałconą

  • Gośćorto pisze:

   NAPRAWDĘ gamoniu piszemy zawsze łącznie,chyba że ktos wchodzi na jakąś prawdę hahaha

 • GośćMeri pisze:

  Panie Antku nie będzie łatwo w pana życiu żona nic nie odpuści będzie się cały czas mścić tu walka bedzie żeby jak najwięcej wyciągnąć od pana kasy atak to ona nie jest piękna co pan w niej widział siostra jej to przynosi cudo

  • Gość pisze:

   A dlaczego ma odpuścić, spłodził dziecko i musi go utrzymywać, powołując dziecko do życia wiedział jakie wiążą się z tym konsekwencje ale najłatwiej się wycofać i uznać, że nie wyszło, ale w łóżku wyszło

  • Gość pisze:

   A ona wiedziała jakie się wiążą z tym konsekwencje , z ciąża i małżeństwem , bo my chyba nie zauważamy drugiej osoby , a do tanga trzeba dwojga.

  • Gość22 pisze:

   Ludzie sprawa jest prosta matka nie tylko wychowuje ale i utrzymuje dziecko dlaczego niby ojciec ma nie partycypować w utrzymaniu tym bardziej że tak „kocha syna” więc nie powinien mieć z tym żadnego problemu jak każdy normalny rodzic…teksty typu „nie odpuści..wyciągnąć kasę” mamy 21 wiek a dalej teksty że średniowiecza- alimenty są dla dziecka i jemu się należą a nie dla byłej żony jeśli były mąż oszukuje to tylko i wyłącznie dziecko a jeśli nie poczuwa się do swoich obowiązkow wobec dziecka to jako dobra matka powinna w imieniu dziecka domagać się respektowania jego praw. Kiedy skończy się takie myślenie że była żona wyciąga pieniądze żyje z alimentów tu chodzi o dziecko jego utrzymanie a ojciec powinien partycypować w nim tak jak matka i tyle !!!!

  • Gość pisze:

   Asia jest piękną kobietą…nie kłam!

  • ~Życzliwy gość pisze:

   No właśnie, co Antek w Niej widział?

 • Gość pisze:

  Jak już mówisz prawdę to powiedz o tęczowym króliku. 🌈 🏳️‍🌈

 • marysia pisze:

  Antos ty jesteś patologicznym kłamcą jak Twój ojciec I jak Twój wujek Rafal. Masz to w genach no ale znalazła się Opozda która cie pogoniła. Instagramowa rodzinka a w rzeczywistością,…..

 • Gość bolo pisze:

  Jaki on ojciec,strach takiemu osobnikowi dać dziecko na chwilę bo mówi od rzeczy jak nawiedzony.

 • Gość zuza pisze:

  Jaki on ojciec,strach takiemu osobnikowi dać dziecko na chwilę bo mówi od rzeczy jak nawiedzony.

×