Antek Królikowski w małżeństwie z Joanną Opozdą postąpił wbrew sobie. Mocne wyznanie, a zaraz po nim niespodziewana pochwała byłej żony. Czym zdobyła jego uznanie?

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski udzielił mocnego wywiadu. Aktor otworzył się na temat małżeństwa z Joanną Opozdą. Co tym razem wyjawił opinii publicznej?

Antek Królikowski Joanna Opozda rok temu wzięli ślub. W lutym na świecie pojawił się ich syn, Vincent. Niestety rodzice chłopca rozstali się krótko przed jego narodzinami. W ostatnich tygodniach dobitnie pokazali całej opinii publicznej, że łączą ich skrajnie złe relacje. Asia oskarżyła nawet swojego byłego partnera o to, że nie łoży pieniędzy na dziecko.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim ty jesteś ojcem? – napisała w sieci.

Aktor nie zamierzał puścić tych słów płazem. Opublikował w internecie zrzuty ekranu, mające dowodzić, że jednak wpłacał pieniądze na konto Joanny. Ponadto oskarżył ją o to, że zarabia na synu poprzez wykorzystywanie go w reklamach. Gdy konflikt zdążył już eskalować do granic możliwości, Antek udzielił nam wywiadu, w którym przyjął spokojniejszą postawę. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że przeszedł sporą metamorfozę.

Na pewno miałem dużo czasu na przemyślenia, na koncentrację nad paroma problemami, które w życiu mi się pojawiły i z którymi musiałem zacząć walczyć. Też gdy pojawiają się problemy natury osobistej, to niechętnie człowiek się dzieli wszystkim ze światem, dlatego nie ma o czym gadać. Wydaje mi się, że przerwa była mi potrzebna, ale dziś wracam do zawodu i chcę pracować. Chcę robić to, co kocham, w czym się spełniam i co daje mi poczucie, że to wszystko ma sens i na pewno nie będę chował głowy w piasek, będę po prostu działał. To, że nie każdemu będzie się to podobało, to jestem do tego przyzwyczajony. Sam jestem ciekaw co będzie, cieszę się na pewno, że tutaj jestem i że rozmawiamy – powiedział.

Dziś udzielił kolejnego wywiadu, w którym momentami nieco poszarżował.

Antek Królikowski w nowym wywiadzie. Co powiedział?

Porozmawiał z Kubą Wojewódzkim Piotrem Kędzierskim w podcaście Wojewódzki & Kędzierski Onetu. Dziennikarze nie oszczędzali rozmówcy. Zapytali go o to, czy wziął z Joanną ślub z miłości, czy z poczucia obowiązku.

Nie chcę odpowiadać na to pytanie. Nie róbmy większej komedii z mojego życia, niż sam do tego doprowadziłem. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w tak niewygodnych okolicznościach – odpowiedział ich gość.

Nie chciał zdradzić, czy ma problem z wiernością, czy ze związkami. Podkreślił za to, że nie chce eskalować sporów z byłą partnerką i stara się uspokoić sytuację.

Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło tak nagle na światło dzienne. Cierpi na tym rodzina moich bliskich i na pewno też po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to teraz jakoś uspokajać. Vincent to jest mały kochany człowiek. Zasługuje, by wychowywać się w super świecie, i ten świat chcemy mu zapewnić.

W dalszej części wywiadu podtrzymał, że jego dziecko ma środki na utrzymanie.

Mój syn jest zabezpieczony przez komornika, który siedzi na moich dwóch kontach.

Gdy mówił, że teraz nie widuje syna, zdradził, że jest on pod najlepszą opieką. Tym samym niespodziewanie pochwalił byłą żonę:

 Jest teraz w najlepszych rękach, czyli z mamą. Mam nadzieję, że tak to się wszystko ułoży, że będziemy go razem wychowywać.

Następnie wyznał, że biorąc ślub z Joanną, postąpił wbrew sobie:

Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło – podsumował.

W toku rozmowy wyjawił też, że nigdy nie mieszkał z Joanną.

Jak oceniacie nowy wywiad Antka Królikowskiego?


Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Antek Królikowski w nowym wywiadzie

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Komentarze

 • Gość Wiedzma pisze:

  Antoś komornik nie wchodzi ot tak sobie na konto by pilnować kasy dla dziecka .Zabezpiecza je gdy wpłat nie ma lub są niekompletne.Wplacales czasem śmieszne kwoty więc masz co masz .Dziecka Asia dać ci nie powinna bo przecież miewasz ataki ,a i alkoholu nie odstawiłeś z ich powodu.

 • Gość pisze:

  Zdrowia ma racje najlepszy teczowy króliczek a jaki chłop nie chce od baby alimentów jak spłodziła dzieci i spierd..liła do japonii z wąsatym meksykaninem to nie europa otworzyła się na sąsiadów to sąsiedzi na buraków chleba do kosza sie wyrzuca nawet z kebabu ha ha i to tyle

 • Gosia pisze:

  Typowy case dla psychiatry. Kłamią i po pewnym czasie wierzą w te kłamstwa. No ale w dobie internetu kłamstwo ma na prawdę krótkie nogi. Słabo , szkoda . Współczuje

  • Gość pisze:

   W czym kłamią ? Ja w jego wywiadzie nie znalazłam ani jednego kłamstwa, ze się rozstali , czy to kłamstwo , ze im nie wyszło , czy to kłamstwo ? Znam bardziej nieodpowiednich tatusiów , którzy mieszkają ze swoimi dziećmi , robią awantury , znęcają się , jak nie fizycznie , to psychicznie. Uczepiliście się tego Antka , bo chyba musicie wyrzec się za swoich nieudanych facetów. 50 % małżeństw rozstaje się , coś cię się tak przyczepiliście do jednego ? Ona chyba tez wiedziała z kim idzie do łóżka , nie była nastolatka i nie została zgwałconą

  • Gośćorto pisze:

   NAPRAWDĘ gamoniu piszemy zawsze łącznie,chyba że ktos wchodzi na jakąś prawdę hahaha

 • GośćMeri pisze:

  Panie Antku nie będzie łatwo w pana życiu żona nic nie odpuści będzie się cały czas mścić tu walka bedzie żeby jak najwięcej wyciągnąć od pana kasy atak to ona nie jest piękna co pan w niej widział siostra jej to przynosi cudo

  • Gość pisze:

   A dlaczego ma odpuścić, spłodził dziecko i musi go utrzymywać, powołując dziecko do życia wiedział jakie wiążą się z tym konsekwencje ale najłatwiej się wycofać i uznać, że nie wyszło, ale w łóżku wyszło

  • Gość pisze:

   A ona wiedziała jakie się wiążą z tym konsekwencje , z ciąża i małżeństwem , bo my chyba nie zauważamy drugiej osoby , a do tanga trzeba dwojga.

  • Gość22 pisze:

   Ludzie sprawa jest prosta matka nie tylko wychowuje ale i utrzymuje dziecko dlaczego niby ojciec ma nie partycypować w utrzymaniu tym bardziej że tak „kocha syna” więc nie powinien mieć z tym żadnego problemu jak każdy normalny rodzic…teksty typu „nie odpuści..wyciągnąć kasę” mamy 21 wiek a dalej teksty że średniowiecza- alimenty są dla dziecka i jemu się należą a nie dla byłej żony jeśli były mąż oszukuje to tylko i wyłącznie dziecko a jeśli nie poczuwa się do swoich obowiązkow wobec dziecka to jako dobra matka powinna w imieniu dziecka domagać się respektowania jego praw. Kiedy skończy się takie myślenie że była żona wyciąga pieniądze żyje z alimentów tu chodzi o dziecko jego utrzymanie a ojciec powinien partycypować w nim tak jak matka i tyle !!!!

  • Gość pisze:

   Asia jest piękną kobietą…nie kłam!

 • Gość pisze:

  Jak już mówisz prawdę to powiedz o tęczowym króliku. 🌈 🏳️‍🌈

 • marysia pisze:

  Antos ty jesteś patologicznym kłamcą jak Twój ojciec I jak Twój wujek Rafal. Masz to w genach no ale znalazła się Opozda która cie pogoniła. Instagramowa rodzinka a w rzeczywistością,…..

 • Gość bolo pisze:

  Jaki on ojciec,strach takiemu osobnikowi dać dziecko na chwilę bo mówi od rzeczy jak nawiedzony.

 • Gość zuza pisze:

  Jaki on ojciec,strach takiemu osobnikowi dać dziecko na chwilę bo mówi od rzeczy jak nawiedzony.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×