Szukaj

Antek Królikowski ogolił głowę! Po gęstych lokach nie ma już ani śladu!

Antek Królikowski jest prawie łysy! Nowa fryzura aktora była największą sensacją podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP. Zobacz, jak się zmienił.

Antek Królikowski metamorfoza

Antek Królikowski nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli. Tym razem aktor zaszalał z fryzurą, a w zasadzie… z jej brakiem. Podczas Wielkiego Meczu TVN vs WOŚP zaprezentował swoje nowe wcielenie.

Zobacz: Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN vs WOŚP: Małgorzata Rozenek, Madzia Wójcik, Roksana Węgiel, Kasia Sokołowska

Antek Królikowski ogolił głowę

Antek Królikowski od lat uważany jest za bożyszcze kobiet. W ostatnim czasie spotykał się z Kasią Sawczuk, Julią Wieniawą, był też łączony z Joanną Jarmołowicz. Obecnie jest zakochany w Kasi Dąbrowskiej – warszawskiej studentce prawa. Aktor występujący w wielu kinowych hitach i serialach, zmienił swój wygląd na jeszcze bardziej męski. Królikowski ogolił głowę prawie na łyso.

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz otwarcie mówi o ślubie z Kasią Dąbrowską! Czy na ich weselu zatańczy Julia Wieniawa?

Tak diametralna zmiana spotkała się z mieszanymi reakcjami wśród internautów. W komentarzach na profilu Jastrząb Post na Instagramie można przeczytać sporo ochów i achów, choć nie brakuje też wpisów od osób nie do końca przekonanych do nowego wizerunku amanta polskiego kina.

  • Wow. Sexy! Bardzo!
  • Zupełnie jak nie On! Nie wierzę, ale mi się podoba!
  • Jak dla mnie, wygląda super.
  • O wiele młodziej i przystojniej. Zmiana na plus.
  • Oj nie, myślałam że to Bartosz Obuchowicz.
  • Nie podoba mi się teraz.

Nowa fryzura Antka Królikowskiego była jednym z najbardziej zaskakujących elementów dzisiejszego Wielkiego Meczu TVN vs WOŚP, w którym najbardziej znani aktorzy, piosenkarze, sportowcy czy celebryci grali w szczytnym celu. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali w Bieszczadach.

Obecny na szklanym ekranie od najmłodszych lat Antek Królikowski chętnie przyjmuje nowe role. Dużą popularność przyniosły mu postaci Beksy w Miasto 44 i Arka w Polityce. Wtedy też, zwrócili na niego uwagę nie tylko fani polskiego kina, ale kobiety w ogóle, które natychmiast ogłosiły go jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce.

Czy prawie łysy Antek Królikowski szykuje się do nowego wyzwania aktorskiego? Jeśli tak, to już nie możemy doczekać się efektów.

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Baronem?! Opublikowała poruszający wpis: “Nie ma nic bardziej bolesnego, niż…”


Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski ogolił głowę

Antek Królikowski ogolił głowę

Antek Królikowski ogolił głowę

Antek Królikowski ogolił głowę

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×