Szukaj

Antek Królikowski nie oszczędza na pięknej Kasi. Najpierw romantyczne wakacje, a teraz to! Ale słodziak!

Antek Królikowski rozpieszcza swoją nową dziewczynę jak tylko może! Zakochany po uszy aktor kupił ostatnio Kasi maskotkę, którą kobieta zabrała ze sobą w podróż samolotem! Czyżby czuła się z nią tak samo bezpiecznie jak z ukochanym?
Antek Królikowski - zdjęcie z dziewczyną

Antek Królikowski - zdjęcie z dziewczyną

Antek Królikowski już nie ukrywa swojej partnerki. Choć utrzymywał swoją nową relację w tajemnicy przez dwa miesiące i zapewne mógłby robić to dłużej, postanowił wykrzyczeć światu, że jest zakochany. Pierwszy oficjalny komentarz z jego usta padł w rozmowie z dziennikarzem Faktu:

Tak, moje serce jest zajęte – mówił.

Od tamtego czasu zabiera swoją dziewczynę na branżowe eventy i publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio, w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską podtrzymywał swoje zdanie, że nie jest to związek medialny, dlatego Kasia Dąbrowska na zdjęciach zawsze pozuje w okularach:

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie (…) Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe. Ja upubliczniłem jej wizerunek na Instagramie, ale tam Kasia zawsze jest w okularach. To nie jest tak, że ja się wstydzę tym jak żyję, ale dziś każdy ma prawo dzielić się swoim życiem tak, jak ma na to ochotę – wyjaśnił.

Aktor ukochaną zabrał ostatnio do Barcelony, gdzie wzięli udział m.in. w meczu. Polecieli tam samolotem, a w drodze powrotnej doszło do niemałego zaskoczenia osób z nimi lecących. Piękna prawniczka pojawiła się na pokładzie z… wężem! Nie był to oczywiście żywy gad, a jedynie maskotka. Dociekliwi twierdzą, że jest to prezent od Antka. Jeśli tak, to bardzo uroczy gest z jego strony! To naprawdę miłe wręczać ukochanej osobie pluszowego miśka! Chyba każda kobieta o tym marzy. 😉

View this post on Instagram

#wężewsamolocie ????????????

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!

Zobacz: Antek Królikowski z nową piękną partnerką brylują na czerwonym dywanie w Krakowie! Ależ oni się kochają!

Zobacz: Antek Królikowski i Kasia rozkręcają się! Właśnie pokazali bardzo romantyczne zdjęcie!


Antek Królikowski z dziewczyną wracają do Polski

Antek Królikowski z dziewczyną wracają do Polski

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×