Antek Królikowski otworzył poranną prasę i zdębiał: „Oby to był ponury żart”. To nie doniesienia o ojcu najbardziej go przeraziły

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski skomentował okładkę dzisiejszego wydania Super Expressu. Podkreślił, że ma nadzieję, iż jeden z artykułów jest ponurym żartem. Sprawdźcie, co go tak bardzo poruszyło.

Antek Królikowski niedawno został mężem. Poślubił Joannę Opozdę, z którą zaręczył się w marcu. Zakochani wypowiedzieli sakramentalne „tak” w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Odkąd aktorzy zostali małżeństwem, paparazzi regularnie pojawiają się w ich towarzystwie.

Chociaż zakochani nie ubiegają się o zainteresowanie fotoreporterów, ci niemal non stop są w ich otoczeniu. To bardzo nie podoba się aktorce, która na ten temat wypowiedziała się w długim poście na Instagramie. Podkreśliła w nim, że ma dość zainteresowania, które wzbudzają razem z mężem:

Rozumiem, że jesteśmy osobami publicznymi, ale nie jesteśmy nimi 24h. Mamy swoje gorsze chwile, jak teraz kiedy dopiero co wyszłam ze szpitala(czym również nie chciałam się z nikim dzielić ale paparazzi musieli uwiecznić i ten moment na zdjęciach) Nie podoba mi się to wszystko i naprawdę nie wiem już sama jak mam z tym walczyć.

Antek Królikowski komentuje poranną prasę

Mąż Joanny Opozdy w czwartkowy poranek postanowił przejrzeć poranną prasę, czym pochwalił się na Instagramie. Wziął pod lupę nowe wydanie Super Expressu. Na okładce tabloidu pojawia się zapowiedź artykułu na temat kontynuacji serialu Ranczo, w której przy zastosowaniu nowych technologii, rzekomo miałby wystąpić Paweł Królikowski (więcej o tym pisaliśmy tutaj). Antek nie pozostawił tego bez reakcji:

Dziś możemy się dowiedzieć, że tata wróci do „Rancza”. Będzie jak polski Paul Walker z Szybkich i wściekłych. 

Drugi artykuł bardziej nim wstrząsnął. Na tytułowej stronie tabloidu pojawia się bowiem doniesienie, że syn Lecha Wałęsy ujawnił bolesną prawdę i zdradził, że jego ojcu amputują nogę:

Dowiadujemy się też, że Wałęsie utną nogę.

Antek Królikowski ma nadzieję, że jest to jedynie ponury żart:

Oby to był tylko ponury żart z tą nogą.

Antek Królikowski skomentował też doniesienia o ślubie Agnieszki Mrozińskiej. Złożył aktorce i jej mężowi życzenia.


Antek Królikowski komentuje nowy numer tabloidu

Antek Królikowski komentuje nowy numer tabloidu

Antek Królikowski komentuje nowy numer tabloidu

Antek Królikowski komentuje nowy numer tabloidu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Komentarze

 • Janka pisze:

  Rodzinka nie jest godna naśladowania

 • Gość pisze:

  Antoś do szkoły idź.z Ciebie taki aktor jak z twojej mamuśki i tatusia. Z pogrzebu CYRK zrobili

 • Gość pisze:

  Tego szmatlawca nie czytałam od lat , zwłaszcza, że jest to gazeta z obcym kapitałem -więc widać kogo w niej promują antypolskich polityków, tj.Wałęsa. Człowiek, który nie ma wstydu, tw.Bolek 😝

 • Gość pisze:

  Idiotyczny artykuł dla idiotów:(

 • Marzena pisze:

  A mnie na tej stronie bardziej szokują wysokości polskich emerytur.Też dostanę jakieś 1.600.I jak tu żyć..Panu Wałęsie życzę zdrowia.

 • Gość magda pisze:

  Wcześniej wystawiała pierś do przodu żeby ja zauważono a tu raptem zaczęło przeszkadzać nadąsana ciagle lala zero usmiechu

 • Gość pisze:

  Szkoda ze nie głowę tylko nogę bo głupota dalej siedzieć bedzie

 • Bożeratuj pisze:

  Pan Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Ręce opadają…….

 • Stella pisze:

  O aktora martwia sie fani, koledzy i kolezanki z planu, a przede wszystkim rodzina. Pawel Krolikowski ma ze swoja zona, Malgorzata Ostrowska, az piatke dzieci. Gwiazdor splodzil trzech synow Antoniego, Jana oraz Ksawerego, oraz dwie corki Julie i Marceline. Pawel Krolikowski czuje tez wsparcie swojego pierworodnego. Antek Krolikowski poza tym, ze zapewne codziennie mysli o stanie zdrowia swojego taty, zdecydowal sie podzielic z fanami na Instagramie ich wspolnym zdjeciem. Sprzyjajacy klanowi Krolikowskich fani pokazali, ze cala Polska trzyma kciuki za aktora.

 • KATHE pisze:

  NIESTETY W NASZYM KRAJU OBCINAJĄ NOGĘ, NIŻ LECZĄ. KIEDYŚ ZNAJOMY MIAŁ DUŻE ODLAŻYNY I LEKARZ WYPISAŁ SKIEROWANIE BY OBCIĄC NOGĘ, ALE W EFEKCIE KOŃCOWYM NOGI NIE UCIELI. PÓZNIEJ ODLEŻYNY MUSIAŁY BYĆ ZNOWU OPRACOWANE PRZEZ LEKARZA. POSZŁAM DO LEKARZA BY USTALIĆ TERMIN… LEKARZ JAK USŁYSZAŁ ZE PACJENT MA DALEJ NOGĘ, NORMALNIE SIĘ WŚCIEKŁ ŻE „CZEMU TEJ NOGI NIE UCIELI, BO DŁUGO POTRWA LECZENIE, A LEPIEJ BY PACJENTOWI BYŁOBY ŻYC Z KIKUTEM!!!….” MYŚLAŁAM ZE SPADNĘ Z KRZESŁA…. CHIRURG ZA UCIECIE NOGI TEŻ DOSTANIE KONKRETNĄ KASE, A ZA LECZENIE RAN NIEWIELE CO. TERAZ SA NAPRAWDE SĄ SUPER OPATRUNKI PIANKI ZE SREBREM, KTÓRE SUPER LECZĄ NAWET ROPIEJĄCE RANY… WIEM BO W TYM PRACUJĘ…

 • Gość pisze:

  Wescie się puknijcie w czółko!!!hahaha

 • Gość pisze:

  RAFALE? ANTKU RACZEJ HIHI

 • Gość pisze:

  coś ci się pomyliło bo najgorsze chłamy są w Polsce w stylu pis

 • Gość pisze:

  RĘCE OPADAJĄ!!
  BYŁY PREZYDENT SAM NAPISAŁ, ŻE NOGA CUKRZYCOWA, NIESTETY TAK, TO SIĘ DZIEJE, ŻE NAJCZĘŚCIEJ ŻEBY PRZEDŁUŻYĆ ŻYCIE AMUTACJA BYWA KONIECZNA….. SMUTNE😦

 • Gość pisze:

  Niestety, ale taka jest cukrzyca. To nie żarty tylko real.

 • Gość pisze:

  Ja czytam Fakty bo tam się pisze prawdę a nie kłamie i nie robi prania mózgu

 • Gość pisze:

  To nie FAKT pisze tylko SUPER EXSPRESS
  A to jest roznica!!

 • Gość pisze:

  Panie Rafale i Pani Joanno.Proszę odciąć się od jakiejkolwiek prasy na rok.A paparazzi niech sobie za Państwem biegają.Proszę ogłosić,że od tej chwili jedno nieautoryzowane Państwa zdjęcie,wykonane i zamieszczone gdziekolwiek bez Państwa zgody kosztować ich będzie dziesięć tysięcy złotych.Będziecie Państwo ustawieni do końca życia.

 • Gość Małgorzata Wasilewska pisze:

  A kto czyta fakcik?

 • Gość pisze:

  Jak można dać taki artykuł

 • Gość pisze:

  Ale tego nie napisał Fakt tylko Super express.

 • Gość pisze:

  Chłam szwabski

 • Motyl pisze:

  Fakt najgorsza gazeta w Polsce

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×