Szukaj

Zawadzka zdradza, jak całuje Antek Królikowski. Dziewczyna aktora raczej nie będzie zadowolona tą odpowiedzią

Antoni Królikowski wraz z Katarzyną Zawadzką zagrali w najnowszym filmie Patryka Vegi Bad Boy. Na ekranie wcielili się w parę, którą połączyła wielka namiętność. Między tą dwójką naprawdę iskrzy.

Antek Królikowski Kasia Dąbrowska

Antoni Królikowski jest zakochany po uszy w swojej obecnej partnerce Katarzynie Dąbrowskiej. Jednak ich związek może być wystawiony na niezłą próbę. Po obejrzeniu niektórych scen z nowego filmu, w którym młody aktor gra jedną z głównych ról, jego partnerka może poczuć się zazdrosna.

Najnowsza produkcja Patryka Vegi opowiada o największych patologiach, mających miejsce w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania, a nawet agresja na stadionach – wszystko, co dzieje się w klubach piłkarskich. Oczywiście we wszystko wplątana jest także historia o miłości, zdradzie i pożądaniu. Jedną z głównych ról, odgrywa w filmie właśnie Antek Królikowski. Partneruje mu natomiast Katarzyna Zawadzka.

Antek Królikowski i Katarzyna Zawadzka w filmie Bad Boy

Na kinowym ekranie pojawia się kilka takich scen, w których aż iskry lecą. Filmowego Pawła i jego dziewczynę Olę łączą naprawdę zażyłe stosunki. Mówimy tu nie tylko o pokrewieństwie dusz. W filmie nie brakuje śmiałych, a momentami nawet brutalnych scen łóżkowych młodych aktorów. Niejedna kobieta mogłaby poczuć się niezręcznie. A jak to wygląda ze strony Kasi:

Takich scen nie gra się wcale trudno. Takie sceny są zawsze profesjonalnie realizowane. Polegają na dużej choreografii i na dogadaniu się. Zawsze jest intymna atmosfera. Na planie zostaje tyle ludzi, ile ma zostać. – ujawnia w wywiadzie dla Super Expressu.

Można więc śmiało stwierdzić, że aktorka do takich scen podchodzi bardzo profesjonalnie. Jest to dla niej praca jak każda inna. Czułe pocałunki z kolegą po fachu również nie stanowią dla niej żadnego problemu:

Antek całuje wspaniale! – zdradziła.

Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski – Bad Boy

Co o tym wszystkim sądzi Antek Królikowski? Otóż ma trochę odmienne zdanie i nie czuje się wcale naturalnie, odgrywając sceny łóżkowe w filmie. Według niego czasem bardzo trudno jest się zbliżyć do osoby, która jest obca. Jednak zdaje sobie z tego sprawę, że zawód, jaki wykonuje, często wymaga poświęceń.

Dla  filmu jestem w stanie zrobić bardzo wiele. Przekonałem się o tym nie raz, przekraczając granice własnego wstydu.

Intymne sceny, w których dochodzi między aktorami do zbliżenia, nie są dla aktora wcale taką pestką.

Intymne sceny z drugą osobą są trudne, bo są to delikatne tematy. Nie każdy potrafi z łatwością to robić.

Z Kaśką Zawadzką ustaliliśmy sobie konkrety i to się działo. Staraliśmy się nie robić z tego dramatu.

Antoni Królikowski, jako syn aktorskiej pary doskonale wie, jak wyglądają filmowe mechanizmy. Jednak jego obecna dziewczyna pochodzi z innego świata, dlatego też musi wykazać się sporą wyrozumiałością i zrozumieniem. Miejmy nadzieję, że produkcja Vegi nie przyczyni się do kryzysu w ich związku.

 


Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski - Bad Boy

Antek Królikowski - urodziny

Antek Królikowski - urodziny

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska w Tajlandii

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×