Szukaj

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim w dniu swoich urodzin? Wyciekło to przypadkiem!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Antek Królikowski nie przyszedł na urodziny Julii Wieniawy

Julia Wieniawa wyprawiła 20 urodziny. Dlaczego nie pojawił się Antek Królikowski? Co robił w czasie, gdy jego dziewczyna wyprawiła imprezę? Zobacz.

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim?

O kryzysie w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego plotkuje się od jesieni – od momentu, w którym aktorka przyłapała swojego ukochanego na imprezie z tajemniczą kobietą. Przed klubem doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Para zapewniała jednak, że ich relacja ma się świetnie, a plotki o rozstaniu są wyssane z palca. Ostatnia sytuacja daje jednak do myślenia.

Julia Wieniawa obchodziła niedawno swoje 20 urodziny. Z tej okazji urządziła przyjęcie, na którym pojawiło się kilku jej znajomych. Relację z imprezy udostępniła na Instastory. Wśród zaproszonych gości prawdopodobnie zabrakło Antka Królikowskiego. Aktor w tym samym czasie miał odpoczywać nad Jeziorem Czerniakowskim w Warszawie.

Wydaje się, że posty Julki są najlepszym potwierdzeniem słów osoby z otoczenia aktorów, która w rozmowie z Faktem przyznała, że uczucie między młodymi kochankami zgasło. Swój związek postanowili więc podobno zakończyć w przyjaznej atmosferze:

Julka jest teraz bardzo skupiona na realizowaniu swoich celów i nie miała ostatnio za wiele czasu dla Antka. On tego nie rozumiał i rosła w nim frustracja. Pojawiły się spięcia, bo Julka nie chciała rezygnować z fajnych propozycji, które pojawiły się w jej zawodowym życiu – zdradza w Fakcie znajomy pary.

Aktorzy znani są z tego, że na temat życia prywatnego milczą i z reguły nie komentują plotek na swój temat. Zamiast tego, gdy doniesienia o kryzysie przybierają na sile, wstawiają romantyczne zdjęcia na Instagram. Myślicie, że zrobią tak i tym razem, aby ucinając wszelkie doniesienia?

Najsłynniejsza para polskiego show-biznesu rozstała się? Tabloid nie ma wątpliwości!

Zamieszanie ze związkiem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Sensacyjne doniesienia mediów przed samymi świętami

Julia Wieniawa o nieszczęśliwej miłości, ciąży i długach. Po prawie roku przerwała milczenie [WIDEO]


Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×