Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim w dniu swoich urodzin? Wyciekło to przypadkiem!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Antek Królikowski nie przyszedł na urodziny Julii Wieniawy

Julia Wieniawa wyprawiła 20 urodziny. Dlaczego nie pojawił się Antek Królikowski? Co robił w czasie, gdy jego dziewczyna wyprawiła imprezę? Zobacz.

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim?

O kryzysie w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego plotkuje się od jesieni – od momentu, w którym aktorka przyłapała swojego ukochanego na imprezie z tajemniczą kobietą. Przed klubem doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Para zapewniała jednak, że ich relacja ma się świetnie, a plotki o rozstaniu są wyssane z palca. Ostatnia sytuacja daje jednak do myślenia.

Julia Wieniawa obchodziła niedawno swoje 20 urodziny. Z tej okazji urządziła przyjęcie, na którym pojawiło się kilku jej znajomych. Relację z imprezy udostępniła na Instastory. Wśród zaproszonych gości prawdopodobnie zabrakło Antka Królikowskiego. Aktor w tym samym czasie miał odpoczywać nad Jeziorem Czerniakowskim w Warszawie.

Wydaje się, że posty Julki są najlepszym potwierdzeniem słów osoby z otoczenia aktorów, która w rozmowie z Faktem przyznała, że uczucie między młodymi kochankami zgasło. Swój związek postanowili więc podobno zakończyć w przyjaznej atmosferze:

Julka jest teraz bardzo skupiona na realizowaniu swoich celów i nie miała ostatnio za wiele czasu dla Antka. On tego nie rozumiał i rosła w nim frustracja. Pojawiły się spięcia, bo Julka nie chciała rezygnować z fajnych propozycji, które pojawiły się w jej zawodowym życiu – zdradza w Fakcie znajomy pary.

Aktorzy znani są z tego, że na temat życia prywatnego milczą i z reguły nie komentują plotek na swój temat. Zamiast tego, gdy doniesienia o kryzysie przybierają na sile, wstawiają romantyczne zdjęcia na Instagram. Myślicie, że zrobią tak i tym razem, aby ucinając wszelkie doniesienia?

Najsłynniejsza para polskiego show-biznesu rozstała się? Tabloid nie ma wątpliwości!

Zamieszanie ze związkiem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Sensacyjne doniesienia mediów przed samymi świętami

Julia Wieniawa o nieszczęśliwej miłości, ciąży i długach. Po prawie roku przerwała milczenie [WIDEO]


Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Julia Wieniawa świętowała urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×