Tak wygląda szczęśliwy mąż? Antek Królikowski pod nowym zdjęciem musiał się tłumaczyć fanom

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski spędził piątek w pracy, o czym poinformował na Instagramie. Pokazał zakulisowe zdjęcie, a w komentarzach wybuchła dyskusja. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy tak wygląda szczęśliwy mąż.

Antek Królikowski niedawno stanął na ślubnym kobiercu. Ożenił się z Joanną Opozdą, aktorką, którą poznał podczas studiów. Zaczęli się spotykać w zeszłym roku i nie ukrywali swojego związku. Pojawiali się na branżowych imprezach, a także co jakiś czas publikowali nowe zdjęcia w sieci. Niespodziewanie pod koniec roku postanowili się rozstać.

Antek i Joanna dali sobie jeszcze jedną szansę. Ich relacja stała się na tyle poważna, że w marcu aktor poprosił ukochaną o rękę i został przyjęty. Ślub odbył się w sierpniu w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Młodej parze towarzyszyło sporo osób. Wśród nich nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet.

Odkąd zakochani zostali małżeństwem, w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać plotki, że pobrali się ze względu na rzekomą ciążę aktorki. Opozda wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym odcina się od tych doniesień. Podkreśliła, że ich decyzją kierowała miłość, nie przymus:

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha.

Antek Królikowski spędził piątek w pracy. Tak wygląda szczęśliwy mąż

Królikowski nie tylko koncentruje się na życiu rodzinnym, ale także na pracy, o czym co jakiś czas informuje internautów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie publikuje nowe treści. Tak było m.in. w piątek, gdy zdradził, że jest w pracy.

Antek Królikowski podzielił się zdjęciem zrobionym w lustrze. Ma na sobie ciemną kurtkę, a także jasną koszulkę. Na jego twarzy gości szeroki uśmiech.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Jeden z nich postanowił wykorzystać okazję i zapytać, czy to właśnie tak prezentuje się szczęśliwy mąż:

Antek szczęśliwy mąż?

Sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć na to pytanie:

a nie widać?

Trzeba przyznać, że taką reakcją Antek Królikowski rozwiał wszelkie wątpliwości.


Antek Królikowski pokazał nowe zdjęcie

Antek Królikowski pokazał nowe zdjęcie

Antek Królikowski jest szczęśliwy w małżeństwie

Antek Królikowski jest szczęśliwy w małżeństwie

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×