Antek nie traci czasu na żale. Po rozstaniu z Joanną Opozdą szybko znalazł ukojenie

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski nie ma zamiaru rozpocząć po nieudanym związku z Joanną Opozdą. Postanowił szybko zapomnieć i znaleźć ukojenie. Co go aktualnie absorbuje?

Antek Królikowski już dawno zyskał miano najbardziej kochliwego aktora w polskim show-biznesie. Młody gwiazdor kina ma za sobą kilka bardzo medialnych związków. Jego serce zdobyły między innymi: Laura Breszka, Kasia Sawczuk, Julia Wieniawa, Kasia Dąbrowska a ostatnio spotykał się z Joanną Opozdą.

Wszystkie jego kolejne relacje budziły ogromne zainteresowanie mediów, a on sam nie ukrywał swoich uczuć. Chętnie publikował zdjęcia z kolejnymi partnerkami i udzielał wywiadów. Gdy poinformował, że spotyka się z gwiazdą serialu Pierwsza Miłość, fani po prostu oszaleli.

Relacja Antka i Joanny była bardzo pilnie śledzona przez wszystkie media. Przyglądali się im paparazzi oraz fani, którzy obserwują ich profile na Instagramie. Zakochani nie szczędzili pięknych zdjęć i cały czas zapewniali o swoim uczuciu. Wybrali się nawet razem na romantyczne wakacje, na których ładowali baterie w pięknym słońcu. Wydawać by się mogło, że to związek, który przetrwa każdą burzę. Po kilku miesiącach okazało się jednak, że Antek kończy kolejną świetnie zapowiadającą się relację.

Antek Królikowski po rozstaniu z Joanną Opozdą

Tuż przed sylwestrem na profilu Opozdy pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała ona o tym, że związek jej i Antka dobiegł końca. Fanów bardzo zaskoczyło to, co zobaczyli. Aktorka nie zamierzała jednak rozpaczać i uciekła przed wielką medialną burzą na drugi koniec świata. Od kilku dni znajduje się na Madagaskarze, skąd kusi apetycznymi zdjęciami w bikini.

Antek również nie ma zamiaru rozpamiętywać kolejnej nieudanej relacji i już znalazł sobie zajęcie, które pomoże mu uporać się z rozstaniem.

Ostatnio trochę mniej gram w piłkę nożną, zacząłem za to grać w tenisa. Wiążę się to z obecną sytuacją, bo korty odblokowali wcześniej niż boiska. Podoba mi się, że w tenisie wszystko zależy od ciebie, a na boisku to jednak praca zespołowa – mówi w rozmowie z „KlNOrozmową.”

Trzymamy kciuki za jego nową pasję. Dotychczas Antek rzeczywiście uwielbiał piłkę nożną i często pojawiał się jako zawodnik, reprezentujący drużynę sław podczas meczów charytatywnych. Kto wie, może już niedługo będzie reprezentował aktorów na korcie?


Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Komentarze

  • Eli pisze:

    Jak nazywają? Wycieruch, łajdus, dziwka,ale męska w przypadku faceta to też pasuje… pasuje, ale trzeba wziąć pod uwagę, że u nich ewolucja cały czas trwa. Oni jeszcze nie zeszli z drzewa i szare komórki często schodzą poniżej. Pojawia się brak odpowiedzialności, zero empatii, egoizm totalny, potem kozaczenie, popisywanie się czyli unoszenie piór, napinanie mięśni i kolejny atak na bezbronne, ludzkie, inteligentne ofiary z cechami empatii, szacunku, dobra.

  • Gość pisze:

    Wiecie jakby została nazwana kobieta która tak zmienia partnerów?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×