Szukaj

Gorące zdjęcie Joanny Opozdy wylądowało na tapecie telefonu Antka. Pochwalił się światu swoją nową ozdobą

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski pochwalił się na Instagarmie, jaką ma tapetę w swoim telefonie. Z pewnością nie będziecie zaskoczeni, że to Joanna Opozda, ale i tak jest gorąco.

Antek Królikowski i Joanna Opozda już nie ukrywają, że są razem i właśnie spędzają pierwsze wspólne wakacje poza granicami. Oboje chętnie dzielą się zdjęciami. Dzisiaj natomiast na Instastory aktora pojawił się wspaniały dowód uczucia.

Co Antek Królikowski ma na tapecie telefonu?

Antek i Joasia niedawno pokazali się po raz pierwszy razem na salonach, publikują wspólne zdjęcia, a także spędzili kilka pięknych dni podczas Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej.

Wydarzenie miało dla nich szczególne znaczenie m.in. z tego względu, że w jego trakcie został wyświetlony film, który powstał 10 lat temu, Noc życia. Antek go wyreżyserował, Asia odegrała jedną z ról. Być może po latach powstanie jego kontynuacja. Póki co jednak świeżo zakochani relaksują się na zagranicznych wakacjach.

Wiadomo już, że Asia jest bardzo zazdrosna o Antka i poprosiła go, żeby usunął zdjęcia z byłymi dziewczynami.

Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki „Nie muszę”, który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali – komentuje informator – To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny – powiedział informator Pudelkowi.

Kolejnym dowodem na to, że Joanna zawładnęła sercem aktora, jest jego tapeta w telefonie.

Antek Królikowski - tapeta w telefonie

Antek Królikowski – tapeta w telefonie

To dosyć zmysłowe zdjęcie. Joasia jest bez makijażu, rozgrzana słońcem. Nie bez znaczenia oczywiście jest królik z wielkimi sercami w oczach. Chyba to już wszystko wyjaśnia. Antek Królikowski jest zakochany po uszy.


Antek Królikowski - tapeta w telefonie

Antek Królikowski - tapeta w telefonie

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×