Szukaj

Antek Królikowski nie rozpacza po rozstaniu z Kasią. Znalazł sobie nowe zajęcie. „Kto bogatemu zabroni”

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski na Instagramie zdradził, w jaki sposób spędza czas wolny. Internauci oszaleli na punkcie nowego zdjęcia. Jak je komentują?

Antek Królikowski od stycznia zeszłego roku spotykał się z Kasią Dąbrowską. Początkowo ukrywali swój związek, potem przestali to robić. Co jakiś czas w mediach społecznościowych udostępniali zdjęcia, na których pozują razem. Pokazywali wspólne wycieczki, aktywności, a także imprezy, na których się pojawiali.

Niestety ten związek to już przeszłość, o czym Dąbrowska poinformowała na Instagramie. Opublikowała ich wspólne zdjęcie i podziękowała za spędzony czas:

Dziękuję za to 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem z Antkiem – napisała.

Antek Królikowski zdradził, jak spędza czas wolny

Antek Królikowski wciąż nie odniósł się do wpisu Kasi. Zamiast tego w mediach społecznościowych pokazuje przygotowania do Festiwalu Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, którego powstanie zainicjował jego tata, Paweł. Przez pandemię zmieniono nieco formułę. Nie zabraknie akcentu związanego z motoryzacją:

Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami – komentuje Antek w rozmowie z Fleszem.

Oprócz przygotowań do wydarzenia Królikowski bierze udział w kolejnych wyzwaniach. Nie ma czasu rozpaczać nad końcem związku. Niedawno przyłączył się do akcji #gaszynchallenge i wraz z drużyną Pogoń Staszów wsparł leczenie chorej Zosi. Na miejsce dotarł helikopterem, czym pochwalił się na Instagramie:

„Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać” #wniebowzięci – podpisał nowe zdjęcie.

Zachwyceni internauci komentują wpis:

  • Brawo za wpłatę dla Zosi Panie Antku oby więcej takich gwiazd jak Pan, którzy robią wpłatę i nie muszą się tym chwalić na każdym portalu.
  • I tym o to sposobem wylądowaliście a Staszowie na wspólnym pompowaniu dla Zosi. Brawa dla Was!
  • Też bym polatała, ale nie mam helikoptera.
  • Kto bogatemu zabroni? 😉

Trzeba przyznać, że postawa Antka jest godna naśladowania. Brawo!


Antek Królikowski

Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski

Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×