Jakie prawa do syna mają przed rozwodem Antek Królikowski i Joanna Opozda? Aktor może pokrzyżować plany swojej żonie

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie mogą się dogadać w sprawie opieki nad synem. Tabloid przeanalizował, jakie prawa względem dziecka przysługują im  przed rozwodem. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda byli jedną z piękniejszych par w show-biznesie, ale ich miłość zakończyła się tak samo szybko, jak się zaczęła. Aktorska para w zeszłym roku postanowiła wziąć ślub, a kilka tygodni po ceremonii potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Asia w ciąży nie czuła się najlepiej i miała problemy ze zdrowiem. Tuż przed porodem rozstała się też z mężem. Okazało się bowiem, że Antek odnalazł szczęście u boku innej kobiety, o czym jako pierwszy poinformował portal Pudelek.

Małżonkowie od kilku miesięcy żyją oddzielnie i czekają na rozprawę rozwodową. Nie mogą się też dogadać w sprawie opieki nad synkiem. Vincent po rozstaniu rodziców mieszka z Asią, a Antek ma odwiedzać chłopca. Jakiś czas temu miał odbyć się chrzest maluszka, a po tym, jak wydarzenie nie doszło do skutku, rozpętała się prawdziwa medialna burza pomiędzy Antkiem i Joanną.

Jakie prawa przed rozwodem mają do syna Antek Królikowski i Joanna Opozda

Joasia w roli mamy odnalazła się doskonale. Od samego początku może liczyć na pomoc swojej mamy. Gwiazda ze względu na sytuację życiową wyznała, że szybko musiała wrócić do zawodowych obowiązków. Niestety nie może się dogadać ze swoim mężem, a jakiś czas temu rodzice małego Vincenta wzajemnie zaczęli obrzucać się oskarżeniami.

Antek miał wiele do zarzucenia swojej żonie, a ta na dowód tego, że mąż nie ma racji pokazały screeny ich wiadomości. Królikowski upublicznił natomiast screeny przelewów na rzecz syna, po tym jak Joanna wyznała, że nie płaci ustalonych przez sąd alimentów. Później okazało się, że należności z konta Antka ma egzekwować komornik.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Dawid Paleczny zaświadcza, że podczas trwania egzekucji 18 lipca przekazano do wierzyciela następujące kwoty: 285,23 zł – czytamy na piśmie od komornika, które znalazło się w posiadaniu Pudelka.

Sprawie przyjrzał się portal Plejada. Przeanalizowali oni sytuację Joanny i Antka i tego, jakie prawa do syna mają jeszcze przed rozwodem i ustaleniami sądu. Tabloid na podstawie porad ze strony prawnikonline24.pl ustalił, że Antek w obecnej sytuacji, mając pełne prawa rodzicielskie, może utrzymywać kontakt z synem i powinien wiedzieć, gdzie obecnie znajduje się dziecko. Jako ojciec może też nie wyrazić zgody na paszport dla syna, gdyby Asia chciała spędzić z dzieckiem urlop za granicą. To zdecydowanie mogłoby pokrzyżować jej wyjazdowe plany.

Joanna natomiast jeszcze przed rozwodem ma prawo do zabezpieczenia finansowego dla dziecka i alimentów, które pokryją wszelkie potrzeby małego Vincenta. Ich wysokość ustala sąd, a w przypadku braku należytych wpłat sprawa trafia do komornika.

Zdaje się, że są to dwie najbardziej sporne kwestie pomiędzy małżonkami. Nie mogą się oni dogadać co do spotkań z chłopcem, a także alimentów. Pozostaje jeszcze kwestia tego z kim będzie mieszkał chłopiec. Tutaj sprawa wydaje się być raczej jasna. Od samego początku jest on pod opieką swojej mamy i jak informuje portal prawniczy w takich przypadkach dziecko pozostaje przy matce.


Joanna Opozda i Vincent

Joanna Opozda i Vincent

Antek Królikowski z synkiem

Antek Królikowski z synkiem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale oni są zabawni tak się wycierać po tych szmatlawcach szacunku do siebie nie mają o pewnych sprawach nie powinni mówić wszyszcy

 • Gośćjakis ktos pisze:

  Czemu wszyscy po Antku jadą,nie widząc lansowania się dzieckiem i swoją krzywdą.Przeciez to,że on źle zrobił to wiadomo ale ona jest plastikowa lalą wykłucającą się że wszystkimi w internecie,żeby więcej zarobić.

  • Gość pisze:

   Tak.

  • Lena pisze:

   Każdy ocenia sytuację na podstawie faktów. A fakty przedstawiła Joanna. Antek mija się z prawdą na każdym kroku, pomimo tego, że w jego obronie staje matka, brat, brata kobieta, którą Antek jemu oddał, a nawet matka tej dziewczyny wtrąciła swoje trzy grosze. Że już nie wspomnę o kochance, zastraszającej Joannę. Powiedz mi, jak można „lansować się swoją krzywdą”? Wprawdzie niezbyt lotna rodzinka Adamsów rzuca różne oszczerstwa w kierunku Joanny, ale niech to będzie chociaż trochę wiarygodne. I nie, Joanna nigdy nie „wykłócała się ze wszystkimi w internecie”, a wręcz odwrotnie. Ona za długo milczała! Dobrze, że przerwała to milczenie, bo ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie poznali całą prawdę. A prawda jest dla Antka jest druzgocąca. Facet z tego dna nigdy się nie podniesie. A Joanna rozkwita, odkąd skończyła z tą patologiczną rodziną.

 • Gość zuza pisze:

  Ojciec nie zabiega o spotkanie z dzieckiem,na zaproszenie odpowiedział o 21-wszej. Co tu wypisujecie,matka dziecka na sznurku go nie przyprowadzi,ojciec nie ma czasu.

  • Gość pisze:

   Zostawcie tego śmiecia niech żyje swoim życiem!!!Precz od dziecka!!!!!Teraz wielki tatuś???

 • Gość pisze:

  Zacznijmy od tego że tam żadnej miłości nigdy nie było z jednej i drugiej strony

 • Gość edek pisze:

  Po co temu patolowi kontakt z dzieckiem ? Przecież tem mały i tak obciążony jest przez antosia genetycznie i może z niego wyrosnąć taki sam patol i alfons.

  • Kent pisze:

   O, i to jest bardzo trafny komentarz. Na szczęście już wiemy, że Vini jest podobny do mamy, może więc geny w większości też po niej odziedziczył.

 • Sławkabo pisze:

  Dlaczego w konflikcie ojciec jest na straconej pozycji mimo iż matka gra dzieckiem na emocjach.

  • Gosc Ebi. pisze:

   Sam sobie stworzyl taka sytuacje i dla siebie.
   Rozne nastroje maja kobiety w ciazy roznie tez sie czuja, maja do tego prawo.
   Maz,partner powinni wspierac je nawet jak to jest dla nich trudne. Dziecko nie powstalo przez paczkowanie ani przez samozapylenie.

 • Gośćewa pisze:

  No i ma co chce po co mu dziecko lepiej impry i kochanka .

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia takiemu deb..lowi to nawet ja nie pomoge kazdy wie jak mówi madzia queen ze dobrze zrobiła jebi..c kase z konta niech się cieszy źe w ogóle coś dostanie bo ta rodzi rzyga mdleje a ten na ruch..niu u sąsiadek gratuluje wyboru ha ha wiadomo źe u mnie odwrotnie na masazu ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×