Szukaj

Antek Królikowski dopiero co się rozstał z Kasią, a już ma nową partnerkę? Joannę zna cały show-biznes

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska niedawno się rozstali. Aktor podobno spotyka się z nową partnerką, którą zna cały show-biznes. O kim mowa? 

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska byli parą przez ponad rok. Początkowo ukrywali związek, z czasem przestali to robić. Pojawiali się na branżowych imprezach, udostępniali zdjęcia, na których pozują razem. Chwalili się wycieczkami, a także wspólnymi aktywnościami.

O tym, że ich drogi się rozeszły, poinformowała Kasia na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Antkiem. W opisie podziękowała za wspólnie spędzony czas:

Dziękuję za to 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem z Antkiem – napisała.

Antek Królikowska i Joanna Opozda się spotykają?

Antek Królikowski oficjalnie nie skomentował wpisu Kasi. Zamiast tego w mediach społecznościowych sporo uwagi poświęca przygotowaniom do Festiwalu Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju. W wolnych chwilach bierze udział w imprezach. Tak jak ostatnio, gdy pojawił się na urodzinach Gabi Drzewieckiej.

Aktor spotkał tam mnóstwo swoich znajomych, wśród których była m.in. Joanna Opozda. Informator Pudelka donosi, że ta dwójka bardzo się do siebie zbliżyła:

Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi.

Dowodem są zdjęcia, do których dotarł portal. Na jednym z nich Królikowski całuje Asię w policzek. Czy to tylko przyjacielski buziak? A może między nimi jest coś więcej? Doniesienia skomentowała sama zainteresowana. Opozda w rozmowie z tabloidem powiedziała, że z Antkiem łączy ich pewien projekt, nad którym pracują:

Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić.

Więcej informacji na temat tajemniczego projektu dowiemy się wkrótce.

 


Joanna Opozda fot. Instagram

Joanna Opozda fot. Instagram

Joanna Opozda fot. Instagram

Joanna Opozda fot. Instagram

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×