Antek Królikowski przez byłą partnerkę może mieć niezłe kłopoty – i wcale nie chodzi o Joannę Opozdę! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Antek Królikowski ma kłopoty? Jego była partnerka może mu nieźle zaszkodzić. Zastrzegamy przy tym, że tym razem nie chodzi o Joannę Opozdę!

Antek Królikowski kilka miesięcy temu rozstał się z żoną, Joanną Opozdą. Na krótko przed tym urodził się ich syn, Vincent. Para nie darzy się dziś sympatią. Co jakiś czas aktorzy wymieniają się ze sobą publicznymi oskarżeniami.

Asia między innymi zarzuciła mężowi, że nie płaci alimentów:

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? – zwróciła się do niego.

Jej oponent oskarżył ją o wykorzystywanie Vincenta do zarabiania na reklamach. W takiej atmosferze niewiele wskazuje na to, aby mieli zakopać topór wojenny. Wkrótce zresztą spotkają się na sali sądowej. Sąd zajmie się ich rozwodem i podziałem obowiązków rodzicielskich. Antek chce opieki naprzemiennej nad synem.

Vini jest cudowny. Jestem wzruszony, patrząc w te jego ogromne błękitne oczy. Bardzo przeżywam każde spotkanie. Mały uroczo gaworzy i śmieje się, kiedy do niego mówię. Uwielbia, gdy czytam mu bajki i wpatruje te swoje mądre oczy w kolorowe obrazki. Chciałbym oczywiście częściej się z nim widzieć, chciałbym móc być prawdziwym ojcem i iść z nim na spacer, zmienić mu pieluchę i wstawać w nocy, żeby dać mu butelkę i patrzeć, jak zasypia. Ale w takich okolicznościach jest to nierealne… Zależy mi choć na namiastce tego – mówił w „SE”.

Jeden z tabloidów opublikował dziś materiał, który można odebrać jako zły omen dla „Królika”.

Antek Królikowski – była partnerka mu zaszkodzi?

Super Express przypomniał, że Asia niedawno spotkała się na jednej imprezieJulią Wieniawą, czyli inną byłą partnerką Antka. Redakcja gazety powiązała spotkanie pań z poszukiwaniem przez Opozdę świadków na rozprawę rozwodową. Według informatora SE chciałaby, aby opowiedzieli o dwóch rzeczach.

Ona zajmie się dwoma punktami: wiernością Antka oraz jego zaangażowania w wychowanie dziecka.

Impreza byłych dziewczyn Królikowskiego i informacja od źródła skłoniła redakcję do postawienia następującego pytania:

Czyżby zatem Julia Wieniawa miała wspomóc Opozdę?

Myślicie, że ewentualne zeznania Wieniawy rzeczywiście są w stanie zaszkodzić Królikowskiemu?


Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Komentarze

 • Gość Toja pisze:

  Jola, ja znam dobrych katolików, którzy nie są wcale dobrymi ludźmi. Krolikowscy moga być sobie patriotami ale nie wmówisz mi że są dobrymi ludźmi. Pokazali na jakie świństwa ich stać. A stara jak nikt potrafi manipulować wszystkim. I przestań gadać na Aśke bo ma prawo się na nich gniewać. Zapewniam cię że Antek by się nad tobą nie użalał cokolwiek by się zdarzyło.

 • Franka pisze:

  Nietrudno sie domyslic kto Aske oczernia ,jak chcesz syna widywac to powiedz rodzince,zeby wymyslala takich bzdur

 • Gość pisze:

  Już mama zaraz będzie interweniować….
  Mój Antoś kochany i uczciwy….

 • GośćAgs pisze:

  Antek po ślubie mieszkał w bloku obok Opozdy ona nie chciała go w jej mieszkaniu ktore kupił jej ojciec więc nie wjeszajcie na nim psy niech Antek gra wfilmach bo jest dobrym aktorem czy ktoś da mu zagrać czy wolą pseudo aktorkę Opo. e

 • Gośc. Ja pisze:

  Ten Królikowski jak pies jak go z łańcucha spuści to lata czy nie ma sumienia zostawić żonę w ciąży z swoim dzieckiem

 • Gość pisze:

  A mnie żal tylko i wyłącznie Joanny

 • Gość pisze:

  ten to naprawdę ma szczęście do pięknych kobiet

  • Gość pisze:

   Piękne to one były ale zależalo im tylko na jednym.Na lansie

  • Gość pisze:

   Ale zrobił straszne świństwo Asi, kobiecie, która nosiła i urodziła jego dziecko. Czy nazwiskom musi oznaczać, że jak.kròlik musi latać bez hamulców za „babami”? To wstyd dla całej rodziny

 • Gość pisze:

  dawaj paulinko (kocham pauliny )sa wstretne jesli ktos zajdzie im za skore !!!!

  • GośćJola pisze:

   Opozda jest mściwa nie odpuści gniewa sie na cała rodzine ojca która znam są dobrymi ludźmi patriotami szkoda mi tych ludzi którzy jej ufają ona umie manipulować ludźmi żal mi Antka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×