Julia Wieniawa straciła pracę przez Antka Królikowskiego? Jej miejsce ma zająć inna bliska aktorowi gwiazda

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Antek Królikowski i Julia Wieniawa mieli zagrać zakochanych w filmie Miłość na cztery łapy. Okazuje się, że aktor ma inne plany i chce, żeby jej miejsce zajęła Joanna Opozda. 

W zeszłym tygodniu kolorową prasę obiegła informacja o tym, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa będą znowu razem. Nie chodziło tutaj o ich życie prywatne, a pracę. Młodzi aktorzy byli ze sobą związani przez dwa lata. Każdy krok tych dwojga był bardzo skrupulatnie śledzony przez paparazzi, a kolorowa prasa aż kipiała od kolejnych plotek na ich temat. Płomienne uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i zakochani ostatecznie rozstali się pod koniec 2018 roku.

Przed długi czas wszyscy sądzili, że uda im się zażegnać kryzys i dobudować łączącą ich więź. Niestety wkrótce po zakończeniu związku z Julią Antek związał się z Kasią Dąbrowską. Julka natomiast przez kilka miesięcy spotykała się z Baronem. Ich kolejne związki również zakończyły się niepowodzeniem. Gwiazdy znowu są singlami, a ich nowe zobowiązania zawodowe ponownie mogły obudzić uśpione uczucia.

Jak podawał magazyn Super Express, właśnie ruszyły zdjęcia do produkcji Miłość na cztery łapy, w której Julia wcieli się w postać Jowity, a Antek jako Borys będzie musiał zabiegać o jej względy. Na drodze zakochanym stanie pies dziewczyny. Bohater grany przez Królikowskiego, aby zdobyć serce ukochanej, będzie musiał przełamać swoją wielką niechęć do czworonogów. Według najnowszych doniesień młody aktor nie chciał, aby w filmie partnerowała mu była ukochana.

Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą

Według informacji, jakie zamieścił portal pudelek.pl, Antek Królikowski wcale nie chciał, aby u jego noku pojawiła się Julka. Aktor miał przekonywać producentów, by w rolę Jowity wcieliła się Joanna Opozda. To właśnie z tą gwiazdą jest on łączony po rozstaniu z Kasią Dąbrowską.

Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie – donosi źródło portalu Pudelek.

Kto zagra u boku Antka Królikowskiego w najnowszym filmie? Tego dowiemy się, gdy ruszą zdjęcia do tej produkcji.


Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Joanna Opozda - Róże Gali 2019

Joanna Opozda - Róże Gali 2019

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×