Antek Królikowski przyłapany na gorącym uczynku. Jako przyszły ojciec nie popisał się swoim zachowaniem. Teraz się tłumaczy

Antek Królikowski

Antek Królikowski został przyłapany w sytuacji, z której postanowił się wytłumaczyć. Tabloid opublikował zdjęcia, które nie stawiają go w najlepszym świetle. Nic dziwnego, że aktor przeprosił.

Antoni Królikowski urodził się w 1989 roku w Łodzi. Jest synem pary aktorskiej – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Jest najstarszy z rodzeństwa, posiada dwóch braci i dwie siostry. W 2008 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. Debiut na ekranie zaliczył w wieku czterech lat. Zagrał wtedy w dramacie telewizyjnym Michała Dudziewicza pt. 20 lat później.

Przygodę z aktorstwem kontynuował w dalszych latach. Ma na swoim koncie udział w serialach m.in. takich jak: Czas honoru, Kryminalni czy 39 i pół. Chętnie akceptuje propozycje udziału w filmach Patryka Vegi: Polityka, Bad boy oraz Pętla. Za swój talent otrzymał nominację do Telekamery Tele Tygodnia w kategorii Nadzieja telewizji.

Królikowski na dobre zagrzał sobie miejsce w show-biznesie. Aktor występował w pierwszej edycji programu Taniec z Gwiazdami, emitowanym przez stację Polsat. Był również prowadzącym produkcji TVP2 SuperSTARcie. W 2016 roku wygrał reality show Agent – gwiazdy.

Antek Królikowski wziął ślub

W życiu prywatnym Antka Królikowskiego było burzliwie. 32-latek był związany m.in. z: Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą czy Katarzyną Dąbrowska. Ostatecznie znalazł szczęście u boku Joanny Opozdy, z którą przed ołtarzem w te wakacje. Ich ślub był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń tego roku, bo mimo plotek, że uroczystość się zbliża, narzeczonym długo udało się wszystko zachować w sekrecie.

Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie, który może pomieścić nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). To w tym pięknym miejscu nowożeńcy bawili się do białego rana w otoczeniu rodziny i przyjaciół, z którymi zdecydowali się dzielić ten dzień. Zaprosili osoby z pierwszych stron gazet.

Od tego momentu mieli już okazję wystąpić na ślubie i weselu Julii Królikowskiej. Nie ma wątpliwości, że są bardzo szczęśliwi. To, jak bardzo sobie ufają i jak dobrze się dogadują, udowodnili w swoich social mediach.

Antek Królikowski bez maseczki w sklepie

Obecnie trwa czwarta fala pandemii koronawirusa. Aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa, należy przestrzegać zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Antek Królikowski, wybierając się na zakupy, nie zastosował się podstawowego obowiązku zakrywania ust i nosa.

Aktor został skrytykowany za brak maseczki, kiedy licznik zakażeń szaleje. Mężczyzna w rozmowie z Faktem, gdzie opublikowane zostały zdjęcia, postanowił się wytłumaczyć:

To był jakiś przypadek, bo zawsze noszę maseczkę przy sobie, zwłaszcza w sytuacji zakupów. Naprawdę dbam o te sprawy, zawsze chodzę w maseczkach. Noszę ją, choć to nie jest wygodne, a nagle ktoś robi mi takie zdjęcie, które nie oddaje tego, jak się zachowuję na co dzień, ani moich poglądów na temat noszenia maseczek. Wszystkim zdrowia życzę.

Wam też zdarza się zapomnieć nałożyć maseczkę, gdy wokół tyle komunikatów i osób, które przestrzegają nakazu?


22-10-2020 Warszawa Premiera filmu Czysciec fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Antoni Królikowski

Antoni Królikowski - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×