Szukaj

Aneta Zając przybrała na wadze przez podstępną chorobę. Zobacz, jak teraz wygląda

Aneta Zając tyje, choroba

Dlaczego Aneta Zając przytyła?

Aneta Zając oprócz tego, że jest aktorką, w domowym zaciszu wychowuje dwóch synów. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na otwarciu jednego ze sklepów z dziecięcymi ubraniami. W oczy rzuciła się nie tylko jej stylizacja, ale także to, że przytyła. Co się stało?

Zając jest pod opieką lekarza ze względu na chorą tarczycę. Podstępna choroba powoduje, że musi brać leki z hormonami. Właśnie przez nie w ostatnim czasie przybrała na wadze.

Lekko zaokrąglonej sylwetki Anety nie ukryła nawet sprytna stylizacja, na którą złożyły się stonowane kolory mające optycznie wysmuklić figurę. Gwiazda założyła ciemne spodnie, do których dobrała jasną bluzkę i szpilki. Jako dodatek postawiła na szarą torebkę. Na ramiona zaś zarzuciła czarne kimono, które zasłoniło większą część sylwetki. Komplet należy uznać za jak najbardziej udany.

Przypomnijmy, że Aneta kilka lat temu na planie serialu Pierwsza miłość poznała przystojnego amanta Mikołaja Krawczyka. Między aktorami szybko nawiązał się ognisty romans, para doczekała się dwójki dzieci – synów Roberta i Michałka.

Chociaż Aneta i Mikołaj rozstali się, dzieci są oczkiem w głowie mamy, która zajmuje się nimi najlepiej jak potrafi. W trakcie wakacji wspólnie wybrali się do Chorwacji. Chłopcy w tym roku skończyli 7 lat.

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając

Aneta Zając z synami na wakacjach w Chorwacji. Fani są oczarowani: „Silna mama”

Aneta Zając brutalnie pobita! Pokazała przerażające zdjęcie posiniaczonej twarzy


Czy lubisz Anetę Zając?

×