Anna Wendzikowska zna zarówno Amber Heard, jak i Johnny’ego Deppa. Opowiedziała, co zaszokowało ją w ich patoprocesie [WIDEO

Anna Wendzikowska, Johnny Deep, Amber Heard

Anna Wendzikowska, Johnny Deep, Amber Heard

Anna Wendzikowska zabrała głos w sprawie patologicznego procesu Amber Heard i Johnny'ego Deepa. Zdradziła nam, co najbardziej ją zszokowało.

Media bacznie śledzą proces Amber Heard Johnny’ego Deepa. Gwiazdy przed laty uchodziły za jedną z najpiękniejszych par Hollywoodu. Niestety ich związek się zakończył. Amber w 2016 roku wniosła o rozwód. Potem było coraz gorzej, a byli partnerzy zaczęli się oczerniać w mediach. Dodatkowo w 2018 roku ex-żona Deepa oskarżyła go o przemoc domową. Aktor, chcąc udowodnić swoją niewinność, pozwał ją do sądu, zarzucając jej zniesławienie. To, co dzieje się w trakcie procesu, delikatnie mówiąc, przekracza granice dobrego smaku.

Johnny, oprócz tego, że zarzucił byłej żonie kłamstwa, dodatkowo posądził ją m.in. o celowe wypróżnienie się do jego łóżka. Tego typu zarzuty są niestety pokazywane ludziom na całym świecie, ponieważ proces jest transmitowany, budząc niezdrową fascynację mediów.

Anna Wendzikowska o procesie Amber Heard i Johnny’ego Deppa:

Reporterka Jastrząb Post zapytała o ten kuriozalny proces Annę Wendzikowską, która zna zarówno Johnny’ego, jak i Amber. Gwiazda nie kryje, że nie wie, kto ma rację w ich sporze.

Ja z uwagi na swój zawód, z uwagi na to, że z obojgiem rozmawiałam i gdzieś są oni bliscy mojemu sercu zwłaszcza Johnny Depp którego zawsze bardzo lubiłam, przyznam, że ta sprawa mocno mnie zszokowało kiedy to wyszło na jaw w 20018 roku. Ja ten proces oglądam na żywo naprawdę w dużych ilościach i powiem szczerze, że nie jestem w stanie dojść prawdy. Podejrzewam, że prawda jak wszędzie i jak zawsze leży po środku.

Wendzikowska jest najbardziej zaszokowana poziomem intymności szczegółów, wyjawianych przez byłych kochanków. Jej zdaniem opisywane przez nich sytuacje są patologiczne.

Jest to dla mnie niezwykle szokujące, jaki poziom intymności jest tych szczegółów, które się tam pojawiają. Na poziomie ludzkim bardzo mnie to boli, niezależnie od tego, czyja to jest wina bardziej, ale że ludzie potrafią doprowadzić do takiej sytuacji, że tak patologiczne rzeczy się między nimi dzieją i że tak się nawzajem krzywdzą.

Śledzicie proces, którym żyje cały świat?


Anna Wendzikowska pokazała biust

Anna Wendzikowska pokazała biust

Anna Wendzikowska na majówce

Anna Wendzikowska na majówce

Anna Wendzikowska - Majówka 2022

Anna Wendzikowska - Majówka 2022

Komentarze

 • GośćNa pewno ich zna Pani Wendzikowska? pisze:

  Na pewno ich zna pani Wendzikowska

 • Gość pisze:

  Patoprocesie?? Jak trzeba być głupim albo odklejonym, żeby nie wiedzieć, że ludzie robią znacznie gorsze rzeczy niż te, o których oni mówią w tym procesie. Pomijając, że najgorsza patologia to jej kłamstwa i jej zachowanie.

  • Gość pisze:

   Gdyby On był lepszy od niej to by nie zniżał się do tago poziomu….Oboje są warci siebie..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×