Koszmar nie okładka! Anne Hathaway przerobiona do granic możliwości straszy czytelników! Retusz roku?

Anne Hathaway – wpadka z retuszem

Anne Hathaway – wpadka z retuszem

Anne Hathaway padła ofiarą nadgorliwego grafika na swojej najnowszej okładce. Aktorka jest do siebie w ogóle nie podobna, a efekty pracy specjalistów od obróbki zdjęć widać gołym okiem. Fani złapali się za głowy, gdy to zobaczyli. Sprawdźcie sami!

„Grafik płakał, jak retuszował”? W przypadku najnowszej okładki z udziałem Anne Hathaway raczej zanosił się złowieszczym śmiechem. Show-biznes na przestrzeni lat i rozwoju technologii widywał już naprawdę przeróżne rzeczy. Dodatkowe ręce, nogi, wygięte framugi w drzwiach i oknach, falujące ściany, oczy w różnych kolorach – grafikom zdarzają się naprawdę fenomenalne wpadki. Choć gwiazdom efekty ich niezbyt profesjonalnej pracy na pewno nie przypadają do gustu, fani zwykle mają niezły ubaw. W przypadku okładki, na której pojawiła się Anne, ogarnęła ich niestety zgroza, nie rozbawienie.

Hathaway została twarzą magazynu Tatler i na pierwszy, bardzo przelotny rzut oka, ze zdjęciem jest wszystko w porządku. Dopiero gdy poświęcimy mu kilka sekund można zauważyć, jakie „zniszczenia” w przepięknym ujęciu aktorki zaprowadził grafik. Wygładzona do granic możliwości skóra bez porów czy choćby jednej zmarszczki, nienaturalnie przyciemnione oczy, których białka nabrały żółtawego odcienia, usta rozciągnięte w karykaturalnym żabim uśmiechu… A to dopiero początek. Po „obróbce” włosy Hathaway wyglądały, jakby nigdy nie widziały szamponu, a cała postać zdawała się być wklejona w tło.

Internauci nie zostawili na magazynie suchej nitki i trudno się dziwić. Na taki „retusz” powinny być paragrafy.

Zobacz: Rozanielona Agnieszka Sienkiewicz pręży się w bikini na włoskich wakacjach. Bez retuszu wygląda lepiej niż modelki Playboya!

Zobacz: Melania i Donald Trump ośmieszeni przez “Vogue”! Retusz na zdjęciu widać gołym okiem!

Zobacz: Kardashianki chciały zrobić z dzieci miss i misterów. Koszmarne wpadki z Photoshopem na świątecznej kartce


Anne Hathaway na okładce Tater straszy po przeróbce graficznej

Anne Hathaway na okładce Tater straszy po przeróbce graficznej

Anne Hathaway odbierając Oscara była tylko pozornie szczęśliwa

Anne Hathaway odbierając Oscara była tylko pozornie szczęśliwa 85th Annual Academy Awards - Press Room at Dolby Theatre © Chase Rollins / AFF-USA.COM

Anne Hathaway urodziła syna

Anne Hathaway urodziła syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×